Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom szeretné,ha az ánuszát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretné,ha az ánuszát izgatnám szex közben.(én vagyok a nő) Mégis, hogy csináljam,hogy jó legyen és èlvezze?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

#1 voltam, ne haragudj én a helyedbe félrek_rnék a haverjával aztán ha sírva megkérdi miért, hát azért mert ilyen undorító kívánságai voltak.

Ne légy naiv, ő tuti azt akarja hogy nyald ki a seggét meg dugd be a nyelved, csak még nem meri mondani.

Hát ilyenek a mai kis b_zingerek, ahelyett, hogy szeretkeznének szexelnének eljuttatnák a csúcsra a nőt meg magukat, ők a saját ánuszukat akarják nyalatni meg ujjaztatni. Kaktuszt az összes ilyen g_ciszopó valagába.

2023. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem kényszerít rá! Azt mondta,ha nem szeretném, akkor az se érdekli. 12 éve vagyunk együtt és elkezdtünk arról beszélni,hogy hogyan újíthatnánk a szexuális életünkön.Igy került szóba ez az egész és akkor mondta,hogy régebben egy volt exe csinálta neki (ő nem kérte,hanem magától, és ő is meglepődött rajt) és azt mondta jó volt és ha úgy van, akkor kipróbálhatjuk.
2023. jan. 28. 23:15
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"egy volt exe csinálta neki (ő nem kérte,hanem magától, és ő is meglepődött rajt) és azt mondta jó volt"


Messziről lerí a hazugság, csak kitalálta ezt a szöveget. :))


Ez az ő vágya, lehet volt prostinál aki megujjazta a seggét és bejött a buzának. Nézd meg a netes előzményeket hátha nem törölte.

2023. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
vegyél egy felcsatólhatóst és kúrd meg nagyon keményen a valagát, istennőként fog rád tekinteni a homi
2023. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj, egy kicsit benéztem a kérdést.Azt hittem nyalatni akarja.

Mindenesetre akkoris fura.

Én azt tudom javasolni hogy ha te is benne vagy, húzz kotont az ujjadra és körkörösen izgasd az ánuszát, aztán próbáld lassan és óvatosan bedugni az ujjad.

Ezeket felváltva figyeld a reakcióját és látni fogod mit mennyire élvez.

Nőnél bevált. ;)

2023. jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Semmi egyéb tárgyat, nyalástól egyértelműen tiltakozik. Azt mondta soha semmilyen körülmények között még nekem sem engednè meg. Ez egy opció volt beszélgetés közben. Még anál szex sem volt közöttünk, erről is még csak beszélgetünk, hogy kipróbálhatnánk,ha én szeretném. Itt többen azonnal letámadtak. Nyilván az egész beszélgetésünket nem akartam leírni. A normális válaszokat nagyon köszönöm.
2023. jan. 29. 14:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyálazd be az ujjad, vagy használj síkosítót és egyszerűen kezd el simogatni, birizgálni. Ennyi. Nincs ebben semmi ördöngösség
2023. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!