Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cigánylányok vadsága nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigánylányok vadsága nektek szexi?

Figyelt kérdés
Úgy értem a hétköznapokban amikor éreztetik az erejüket, dominanciájukat a csajok közt, és élvezik azt hogy ők azok akik diktálnak.

2023. jan. 27. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de nem is ők diktálnak, csak állatiasak, agresszívek, primitívek. Egy fehér lány intellektuális fölénye, aki nem megy bele az ilyen gyerekes játszmákba, na az vonzó, de nagyon.
2023. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A fehér lányok nem igazán bírnak velük.
2023. jan. 27. 22:24
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Az az alpári stílus, amit a legtöbben képviselnek, számomra inkább kiábrándító.
2023. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
#2 kikérem magamnak, én elbírok a cigány lányokkal 26/N
2023. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Van olyan aki nem bír, de az se értelmesebb mint egy c type.

Aki nem megy bele a hülyeségbe, csak csendben kineveti őket... Az olyan lányokat imádom.

2023. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A veszett farkas vadsága neked szexi?
2023. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak akkor lenne az a vadsága, ha közben oda lenne értem. szóval, ha lenne valami rezgés köztünk. amúgy meg ez amit te dominanciának nevezel, az ezen a szinten az, hogy ki üvölt hangosabban. ez annyira nem érdekes nekem.
2023. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen.. Egyszer voltam egy nem lánnyal de cigány nővel és olyan kisugárzása és temperamentuma volt hogy csak na.. Az egy dolog hogy a amikor bementünk a helyre amit kivettem a második percben letámadott, szexuálisan de utána úgy vigyázott rám, nagyon éreztette hogy én az övé vagyok arra az éjszakára.
2023. jan. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 5-en vannak akkor olyanok persze, amúgy meg na... szokásos forgatókönyv.
2023. jan. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vadak, hanem közönséges, egyszerűek. Béketűrő ember vagyok, de feláll a hátamon a szőr tőlük.
2023. jan. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!