Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is gáz ha ismerekd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz ha ismerekdtem egy lánnyal, időközben összejött egy fiúval dugtak is már, de én még mindig próbálkoztam nála?

Figyelt kérdés
Én még nem tudtam akkor hogy lett barátja, de olyan gáznak érzem hogy ő már digott azzal a fiúval én meg még küzdöttem érte.
2023. jan. 22. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz de valszeg nem te kellesz neki
2023. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya ejtés. Ha továbbra is beszélsz vele akkor balek vagy. Semmi esélyed nála, ez egy világos üzenet volt a részéről hogy nem te kellesz belé.
2023. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak ne foglalkozz vele többet! Valószínűleg ebből már nem lesz semmit!
2023. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is így, végül én lettem a nyerő. De azért nem szívesen gondolok vissza ma sem arra a pillanatra, amikor megláttam azzal a férfival. Egyetlen dolog volt, amibe kapaszkodni tudtam, hogy abban a pillanatban, amint meglátott, elengedte a kezét. Ez a testbeszéd adott reményt és végül igazam lett, bár az egész környezetem lebeszélt róla.
2023. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*5 gratula a kitartásodhoz!
2023. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Nagyon szerelmes voltam/vagyok. Pedig mondták az okosságokat: "Amelyik szekér nem akar fölvenni, az után ne fuss!" stb.
2023. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ez álltalában így szokott lenni
2023. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!