Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekezünk,hanem mindig kihúzza.Ma kihuzta es mivel rajta voltam véletlenül "beleültem" a már hasára kifolyt spermájára.Csak a szemérem ajkaimon éreztem hogy lenne belőle de vajon felkerülhetett a hüvelyembe is?Mennyi arra az esély hogy meg is termékenyülök?

2023. jan. 19. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne az esélyt latolgasd, felelőtlen módon védekeztetek és azt senki nem fogja tudni neked innen megmondani, hogy hány % eséllyel került beléd sperma. HA valaki beírja, hogy 10% akkor nem csinálsz semmit?


Lehet, hogy nem túl nagy az esélye, de ez olyan dolog aminél annak sem szabad teret hagyni, ha csak egy kicsi esély van rá. Nyomás tablettáért!

2023. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel elélvezett valószínűleg volt elő váladék az meg bizony tartalmaz spermiumot. Azaz van esély a terhességre. És ha nem szeretnél terhes lenni hosszú távon ez így nem ajánlott. Ha nem akartok gumit használni akkor használjátok gyógyszert, spirált bármit.

De ÉN bevennék egy esemény utánit, ha nem akarnék babát.

Az a baj, hogy ebbe sok a rizikó SZERINTEM.

Azt tudod, hogy esemény utánit max 2 lehet bevenni 1 évben. A szervezetedet nagyon megterheli. Károsabb mintha rendszeresen szednél valami hormonális készítményt.

Remélem minden úgy alakul ahogy szeretnéd!

2023. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használjatok gumit vagy tabit, esetleg pesszáriumot. Minden mást csak akkor, ha belefér a gyerek vagy az abortusz kockázata.
2023. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Atya-gatya, te most komolyan azon parázol hogy kívülről került-e be miközben megszakításossal nyomjátok? :o Néha elképedek a biológiaoktatás színvonalán... na akkor

1) A legvirgoncabb spermiumsejt sem tud kívülről a hüvely nem túl barátságos PH-ján "felkúszni". Nem véletlenül intézte úgy a természet hogy "bent" történik a dolog nem pedig kint. Akkor se esel teherbe ha egy vödörrel ráöntenének kívülről.

2) Az előváladék az esetek 80%-ban tartalmaz életképes spermiumsejteket. Nem annyit mint a "teljes adag" ejakulátum, de attól még tartalmaz. Innentől kezdve lutri, van aki évekig megússza, másnál meg pár alkalom után beüt a ménkű. A bökkenő, hogy előre sosem tudod melyik csoportba tartozol. A pearl-indexe a megszakításosnak 30-35% között mozog. Azaz akik így "védekeznek" ott egy éven belül ennyien lesznek terhesek. A 30%-ot meg nem vígasztalja ha a másik 70% meg nem.

2023. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, ha esetleg a hüvelyedbe jutott, de kicsi erre a sansz.
2023. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem biztonságos ez a ,,hamarabb kihúzza" dolog...Használjátok óvszert!!!!
2023. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltelt pár nap. Csináltál tesztet? Terhes vagy? Ha igen...hogyan tovább?
2023. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!