Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít beteges perverzió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít beteges perverziónak az, ha egy nő beleköp egy férfi szájába, mikor az meg teljesen elfogadott, ha egy férfi beleélvez egy nő szájába?

Figyelt kérdés
Nem látom a kettő közt a különbséget perverzió szempontjából. Sőt szerintem az még durvább, ha egy férfi élvez bele egy nő szájába. Emellett ha a férfi van alul és úgy smárol egy nővel, egy bizonyos mennyiségű nyálát így is, úgy is lenyeli.
2023. jan. 19. 20:56
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Számomra nem az de kinek mi
2023. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Számomra sem, ennél ezerszer durvább és bizarabb dolgok vannak.
2023. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem köpni undorító és megalázó, soha nem tenném, és nem is engedném. Teljesen szükségtelen dolog, nem ad fizikai élvezetet. Ellenben sosem volt problémám a szájba élvezéssel. Egyszerűen így a legegyszerűbb, nem törölgetve meg kiköpködve maszatolni. Szerintem teljesen túl van lihegve, az orál része, semmi extra íze nincs, egy nyelés az egész. Illetve szerintem rossz hirtelen abba hagyni, nem egy pasit láttam már remegni, mert nem álltam meg mikor élvezett. Engem is rohadtul zavarna, ha nyalás közben mikor orgazmusom van, hirtelen abba hagyná. (Privátot nem kérek)
2023. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se beteges 🤷
2023. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3-as... Íz és íz között is különbség van. Volt olyan párom akinek semmi pénzért nem vettem volna a számba, mert olyan rossz íze volt.

Kérdező: már maga a köpés is undorító, nemhogy valakinek a szájába... bRRR

2023. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem számít beteges perverziónak.
2023. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szájba élvezést durvának tartod...

Alárendelt vagy ?

Nem mondom, hogy perverz a nyálcsorgatás, viszont a köpés, az az.

2023. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
79%
Ès ha most 1 fèrfi azt mondta neked hogy perverz vagy akkor gondolod hogy minden fèrfi ezt gondolja erről ?
2023. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél csak az rosszabb, ha utána köp a nő a férfi szájába, miután az beleélvezett. :D
2023. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!