Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok konkrétan mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok konkrétan mi volt a legrövidebb "udvarlási idő" idő ami után "megd_gtak"?

Figyelt kérdés
Az első látástól mennyi idő telt el? Meg kellett-e egyáltalán szólalnia vagy elég volt a testbeszéd? :)
2023. jan. 19. 18:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
2023. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 10 perc, disco-ban.
2023. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
#4 2x volt ilyen, az egyik nagyon jó volt, a másik alkalmával túl részegek voltunk sajnos ahhoz hogy jó is legyen 😆 /#3
2023. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Fél év :D

(csak egy emberrel volt szexuális kapcsolatom, ő meg a jelenlegi párom, csak úgy alakult, hogy hónapokkal azután kezdtünk ismerkedni, hogy először találkoztunk)

2023. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Szégyen vagy nem 4 nap után (második randi), de már 3 éve ismertük egymást addigra. Mondjuk életem legjobb szex élményem volt akkor nézve
2023. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
A legrövidebb idő egy lánnyal volt. Kábé egy óra. Fiúkkal mindig eltelt legalább néhány nap.
2023. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

egyik este csak láttuk egymást egy ismerősnél. 2 szót váltottunk

másnap véletlenül összefutottunk. nyújtotta a kezét, hogy ha már tegnap nem sikerült, akkor bemutatkozik ma.

aztán megkérdezte, hogy van e kedvem szexelni. szó szerint, elakadt a szavam :D

de irtó cuki volt a mosolya, nagyon jól nézett ki. nem is tudom mi a fenét látott bennem.

lehet, hogy szégyellnem kéne, de nem akartam kihagyni. és nem is kellett megbánnom, nagyon jó volt

persze utólag elmondta, hogy már előtte utánam kérdezett.

27l

2023. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy lányt szó szerint egy szó nélkül szedtem fel. Kb. annyi volt, hogy néztünk egymásra, szégyellősen, zavartan mosolyogtunk. Mondjuk fél óra volt az egész, a késő kamaszkori törzshelyünkön, jóval éjfél után. Ő nézett lefelé, meg csavargatta a haját. Odamentem hozzá, megcsókoltam. Ettől ilyen bután vigyorogtunk meg röhögcséltünk, de értelmes beszéd nem jött ki a szánkon, csak finoman simogattuk egymást, mintha már régóta ismernénk a másikat. Megfogtam a kezét, kivittem a kocsma mögé, ott pettingeltünk egy kicsit, és megdugtam. Jó nagy tapló voltam akkoriban, le sem szartam, hogy ő feltehetően nem élvezte. Később láttam még párszor, de pár bunkó megjegyzésen kívül többre nem futotta tőlem. Még most is előttem van az arca, hogy írok róla. Borzasztó voltam a nőkkel.
2023. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez azz, nyomjátok a kamu sztorikat.
2023. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Kb 2-2,5 hónappal a megismerkedés után (ami nem most volt). Első és jelenlegi partnerem. Nem bántam meg, nagyon jó volt.
2023. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!