Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, hogy szexuális kisugárz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy szexuális kisugárzásom van ? 22/N

Figyelt kérdés

Tegnap mondja az egyik férfi munkatársam, hogy csinos vagyok, meg hogy szexuális a kisugárzásom. Egyébként egy csendesebb lány vagyok, nem szeretek középpontba lenni, se nem flörtölgetek. Elégedett vagyok az alakommal, arcommal, tehát néha ki szoktam hangsúlyozni a testem, de nem durván, mivel munkahelyen nem lehetek ribis. Viszont a sport ad egy önbizalmat nekem, hogy nem rossz az alakom.

Mi az ,hogy szexuális kisugárzás? Nem értem, mire mondta.



2023. jan. 19. 12:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

9# tulajdonképpen lehet belső tulajdonság is, de hidd el a férfiak nagy részének az elsődleges szexuális inger az a vizuális inger, amit belőled lát...

10# es

2023. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
#9 szexuális kisugárzás belső ÉS külső kisugárzás együttesen. A kollégád meg azért mondta mert megbúbolna. Ez egy nem túl burkolt, de valamennyire kulturált kifejezése volt a részéről.
2023. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 NTBS ***** válasza:
60%
Azt, hogy vonzó és kívánatos volt.
2023. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak egy valaki mondta, az tényleg csak annyi, hogy megdugna. Ha sokan mondták már az tényleg jelent valamit. Van ilyen, viszonylag kevés nönél. Aki rád néz abbol nagyon soknak ez jut eszébe. (Ráadásul nem csak f, de a n is gyakran!! Bár nök esetén inkább az irigység ha ezt megérzik rajtad.)
2023. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
A szexepil amolyan külső-belső tulajdonságok együttese. Arra gondolt, hogy a komplett csomag, amit magaddal hozol, az igenis vonzó.
2023. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy a bugyidba férkőzne a szerencsétlen, meg hogy tegnap rád gondolt, amikor kiverte, és ezt nem képes finomabban, választékosabban érzékeltetni. Ez így primitív és tolakodó, akár zaklatásnak is tekinthető.
2023. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális kisugárzás lehet egy klassz test, szép tekintet, izgalmas stílus vagy személyiség. Nem feltêtlen a belső tulajdonságok, legalábbis nálam.
2023. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2023. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

Hat te 22 evesen nagyon buta vagy

Biztos 22 vagy es nem 16?

2023. jan. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Viszont azt hittem, hogy a szexuális kisugárzás belső tulajdonság."


Nekem például az.



Volt egy nő a munkahelyemen, aki alapjában véve nem tetszett. Nem volt semmilyen téren az esetem, ha azt nézem, akkor nem tudok semmi fizikai tulajdonságot mondani, ami miatt vonzódtam volna hozzá.


Viszont olyan szexuális kisugárzása volt, hogy ahányszor megláttam, csak arra tudtam gondolni, hogy elkapjam. Sosem értettem, hogy mi vonz benne, ha amúgy nem igazán tetszik, de szexuális értelemben megőrített

2023. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!