Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok részegen könnyen kaphatók a szexre, józanul meg játszák az elérhetetlent? Már a harmadik ilyen csajba futok bele.

Figyelt kérdés
Józanul áá, csak legyünk barátok, részegen meg lefekszik velem és azt mondja, hogy igazából nagyon bejövök neki.
2023. jan. 16. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A keletiek nem bírják az alkoholt, legtöbbjük szervezete nem tudja lebontani az alkoholt ( ez tapasztalat is). Ha valaki csak reszegen akar tőled valamit az már régen rossz. Hidd el nekem is volt ilyen, este még tetszett a csaj meg jofejnek tűnt az alkoholtol es reggel kijozanodva, azon agyaltan h h menekuljek el h ne bantsam azert nagyon meg, mert bűnronda volt. 26/l/l
2023. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért keresnek utána? Eddig én is ezt hittem, de van amelyik azóta is zaklat facen. Először adja az elérhetetlent, most meg koslat utánam. Azóta már van másik, nem adok a büszkeségemből.
2023. jan. 17. 11:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Alkohol nélkül pont ezért nem megyünk bele, mert gondolunk a következményekre...ha nem jössz be egy nőnek, akkor nem lenne nyitott szexre. Abban az esetben ha vonzó vagy számára, akkor pedig lehet többet szeretne, mint egy egyszeri dugás. Gondolj bele őszintén, az a csaj, akit megkapsz az első randin, utána érdekel még komolyan ? Nem valószínű...
2023. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13as az első randin nem, de már 4-5 randi volt. Mikor elmentünk bulizni meg inni. Ott nekem már mindegy volt, de adta magát a helyzet. Na majd megpróbálom máshogy felfogni, lehet csak én nem értem a nőket. Ment a zöld kéz.
2023. jan. 17. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!