Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szexuális partnered, akit nem tartottál kifejzetten szexinek, mégis felizgatott és kielégített?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a külseje nem különösebben jött be, és te magad sem értetted, hogy miért indít be, de a személyisége, az érintése, a lénye mégis vonzott. Volt már ilyen élményed?

2023. jan. 15. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Külsőre nem jött be annyira a srác, de nagyon meggyőző, domináns személyisége volt. A szex jó volt vele
2023. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen! Több éven át volt szexkapcsokatom egy ilyen lánnyal. Nem volt szép, nem volt okos de a teste iszonyúan beindított.

48+Ffi

2023. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem eléggé duci csajok jönnek be, de volt olyan partnerem aki már jóval az ideális fölött volt. Testre izgató volt bizonyos helyzetekben, de nem minden pózban. Inkább a személyisége volt ami nagyon felhúzott.
2023. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen volt. Nem volt egy Miss Word, de olyan szenvedéllyel, tüzességgel, vággyal volt az ágyban hogy ezerszer jobb volt vele mint bármelyik fadarab cicababával.
2023. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen. Nem volt az a kimondottan jóképű férfi (inkább karakteres, érdekes arca volt, de nem jóképű), jóval idősebb is volt tőlem ami alapjáraton nem jött be, de a kisugárzásával, egyéniségével, az egész lényével valami pusztító erővel vonzott, a szex meg mennyország volt vele.
2023. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több is.
2023. jan. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy 40 körüli ismerősömmel feküdtem le mert kívánós voltam és jó fej volt. A szex meglepően jó volt, pedig nem is egy magas nagydarab pasi. Én meg őket szeretem.

Mindegy mert utána sokáig nem tailztunk, aztán neki meg lett valakije.

2023. jan. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nő, aki annyira izgatóan élvezte a szexet és anatómiailag annyira összeillett a puncija és a farkam, hogy a nem tökéletes alakját teljesen feledtették ezek.
2023. jan. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2023. jan. 16. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pasi, nem túl jóképű de olyan kisugárzása van mint senki másnak. Ha csak ránézek benedvesedek.
2023. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!