Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitévő legyek? Vessek véget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Vessek véget ennek?

Figyelt kérdés
Egy fiatal szub lány vagyok, kiéhezve a törődésre, kapcsolódásra. Egy 30as dom férfi vett az utóbbi időkben a szárnyai alá, majdnem minden hétvégén. Eleinte minden egy álom volt. Én vagyok az ő egyetlen, tökéletes kis szolgája, és nem csak a testem de a lelkem is az övé. Az elején megmondta, hogy keményen rá fogok függni és mint egy drog, egyre csak több fog kelleni,ha pedig épp nincs, akkor minden szar. Többször kérdezett a suliból, arról, hogy mi a helyzet velem, mit érzek. És talàn még a baràtnője is lehetek. A lakására járok fel, ahogy szoritja a nyakam, tartja az arcom és a szex tökéletes vele. Senki nem jutatott még így a csúcsra. Pontosan tudja mi kell nekem. Egyszerűen függök tőle. De már nem beszélget velem annyit, már nem is ír semmi kedveset, max ha latni akarja a testem. Mintha kezdene eltűnni. Biztosan kavar más lányokkal, mert nem igazan monogám. Emellett rengeteget beszél az exéről, mindig szóba kerül, de naiv, tűrő kislányként csak mosolygok és hallgatok. Félek, hogy soha nem lesz már, ami eddig volt. Ha egyaltalan volt valami, vagy csak elhitette. Képtelen vagyok bármint is tenni/dönteni, nem tudom mi lenne a helyes, vagy van-e egyáltalán olyan. Úgy érzem, hogy be lettem csapva, ami valószínűleg igaz is. Még megvárom a következő talit aztán lehet döntök...

2023. jan. 14. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
ha szub vagy neked ez csak jó
2023. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A leírtak alapján ő már túllépett rajtad!
2023. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen őszintén, nőként, ha akart volna valamit megteszi...

Dominánsként én is jártam így, hogy a partner többet gondolt bele, mint ami volt. Számomra ez kizárólag ok.

Ha hosszú távú partnerben gondolkosz, akkor is tudsz bdsm specifikusan keresni. Akár barátot, akár férjet is. Ha egy domináns partnert keresel rövidebb vagy hosszabb távra számolnod kell azzal, hogy nem feltétlenül te leszel az egyetlen partner.

2023. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Szia jártam már így ha gondolod elmondom de itt hosszú lenne viszont osztom az egyik előttem szólót. Meg tudsz róla bizonyosodni gondolod írj rám elmodom hogy.
2023. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
4: ha privátban mondod el neki, akkor rövidebb lenne? Írd inkább azt, hogy ismerkedni akarsz.
2023. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ismerkedni vágyóknak: nem:)
2023. jan. 15. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csapott be sztem. Elmondta az elején mi lesz. Az lett.


Én is mindig tisztazom az elején, hogy mi lehet, mi nem.


Az van, hogy te kicsit beleszerettel, és elkepzelted az egész életét vele.

Ő viszont nem akar egyvalakivel egy egész életet.


Ha ez megvan, akkor rajtad áll, hogy jó ez így, vagy kell más.

És vannak átmeneti időszakok is nyilvan.


Ez ilyen.

2023. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!