Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet olyan pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan pasit találni aki engem kielégít ujjazas masszázs simogatás stb de cserébe mást nem akar?sex stb vagy ez csak álom?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 22:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%

én szívesen megujjazlak a szeretnéd.

Írj ;)

2023. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Jó önző vagy, de így hogy nő vagy, még fogsz is találni ilyet.
2023. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2023. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy fogsz kapni ajánlatokat... szóval lehet.
2023. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Utálok sexelni mindig fáj ezért nem kell kapcsolat. De azt gondolom hátha valakinek az is elég ha nézheti ahogy kényeztet.ez nem önzőség szerintem, de nem tudom eldönteni ezzel megelegszik e
2023. jan. 13. 22:56
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem önzőség? Akkor gondolom az is rendben lenne, ha tőled elvárná a pasi hogy szopd le, de te nem lennél kielégítve semmilyen módon?
2023. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

"Utálok sexelni mindig fáj "


Remélem tudod, hogy ennek az a valószínűsíthető oka, hogy nem olyanokkal voltál akik tekintettel lettek volna rád.

2023. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
De én csak azt szerettem mindig is ha engem kenyeztetnek tehát azelőtt is engem nyaljon de én nem xopom. Mindegy nekem ez a vágyam
2023. jan. 13. 23:01
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
Lennebb kell adni az elvárásokat és máris találsz valakit. Vannak ilyen lúzerek, akik ennyivel is beérnék, közben meg matyiznak a másik kezükkel. Én nem tudnám megállni, hogy szoptassalak meg csúnyán ezért a mentalitásért, de nyilván mi nem egymást keressük.
2023. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Lehet - olyan fiút aki örül neki ha végre nem csak fényképen lát p.nát 😄 Ettől még be fog valamilyen szinten próbálkozni hogy nem akarod-e viszonozni.

Baby, inkább keres egy normális pasit aki segít oldani a benned lévő stresszt, gátlásokat, negatív élményeket.

2023. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!