Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Már régóta szeretném

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Már régóta szeretném

Figyelt kérdés

Nincs benne semmi kamu, még mielőtt jönnének a vádló kérdések. Még sose volt bennem férfi, de egyszerűen vágyom már rá, iszonyatosan. Csak az a félelmem, hogy nem jó érzés vagy valaki sikeresen teherbe ejtene.


21/L



2023. jan. 13. 08:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"gumit sokan nem akarják felvenni"... - roppant egyszerű a helyzet, ha valaki nem akarja felvenni azzal nem dugsz és kész. Ha majd ott jársz a kommunikációban valakivel akkor megmondod csak gumival, ha nem klappol a pasinak akkor skippeled. Lesz azonnal máris tucatnyi jelentkező helyette.

Az hogy vágysz az intimitásra meg teljesen természetes dolog, ezzel kb. minden egészséges ember így van. Ugyanolyan elemi vágy mint az éhség, szomjúság, pihenés (ha nem így lenne már kihalt volna az emberiség ugyebár).

2023. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%
10. Sok nő is vágyik rá, de a tabletta inkább káros mint hasznos..
2023. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22


Én ezt tudom, tisztában vagyok vele. Én ilyen téren szerintem kimondottan empatikus vagyok mert egyáltalán nem várok el ilyesmit és inkább a gumira voksolnék vagy ha lenne olyan fogamzásgátló férfiaknak ami tényleg működik akkor én inkább szedném.

2023. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális, hogy ennyi idősen vágysz a szexre.

Az viszont nem teljesen, hogy még szűz vagy,

és az sem, hogy nem vagy teljesen tisztában a fogamzásgátlással.

De aggodalomra semmi ok, még nem késtél le semmiről.

viszont a felnőttkori szüzesség veszélyeire azért felhívnám a figyelmed.

2023. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22%
Gyere, kinyallak ;)
2023. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hova valo vagy??

Itt vagyok én is ha gondolod

2023. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!