Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek élete legjobb szexe egy egyéjszakás volt nő létére?

Figyelt kérdés
Tehát amikor csak arra kellett egy férfinak, mégis nagyon élvezte, jobban, mint bármelyik szerelmével?
2023. jan. 9. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Létezik, mert sok nő gátlásos és pont a párjával nem meri kimondani mi izgatja, egy kalandban viszont nincs idő, se ok játszani az eszüket, ott kijön az állat, ha a pasi ki tudja hozni.
2023. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Meg sok impi pasi után egy potens vastag farkú ffi egészen más lehet
2023. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy létezik.

A szexben a legtöbbeknek fontosak az érzelmek, de önmagában egy jó szex nem csak azon múlik. Egy érzelmes szeretkezés nem lesz csak az érzelmek miatt jó, és egy idegennel folytatott szenvedélyes szex nem lesz az érzelmek hiány miatt rossz.

2023. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért ezek a válaszok nem túl helytállóak. Ha valakivel ilyen történt, neki elhiszem, de így általános véleményként nem állja meg a helyét egyik sem.


Nálam pl. nem történt ilyen. Az egyalkalmasok voltak a legrosszabbak.

2023. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Az 1-est hiába pontoztátok le, an igazság alapja annak, amit írt a gátlásosságról.


Igen is létezik az, hogy a nő a kapcsolatában sok mindent nem vállal be, ami izgatja.


Ez most nem azt jelenti, hogy egy egyéjszakásban éli majd meg, de szexkapcsolatban, szeretői viszonyban siman.


Találkoztam már olyan nővel, aki otthon nem orálozik az embernek, mert az ciki, meg undorító.


Velem meg állandóan ezt csinálta és imádta, hogy a szájába élvezek.


Mondtam is hogy hajrá, csinálja otthon is, imádni fogja az ember.


Nem, mert ő otthon jó kislányt játszik.


Szóval ez 1-es valós dolgot ír.

2023. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
#5 :DDDDD ezeket elhiszi valaki neked, hogy otthon "ciki, meg undorító" volt, de ha téged szopott akkor egyenesen imádta, ha a szájába élvezel? :D melyik poreszben volt ez a sztori kisfiam? :D
2023. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6# nem kell elhinni.


Leírtam, hogy mi volt, ennyi.


A véleményem továbbra is tartom, és nem, nem nézek poreszt, mert nem vagyok rászorulva szerencsére!


Béke

2023. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jókislány játszásból, hanem mert a szerelem nem erről szól elsősorban. Az egyéjszakás meg igen.
2023. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5

Nekem is volt egy pont ugyan ilyen szeretőm (remélem nem ugyan az...).

2023. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem is személyes tapasztalatok érdekelnek….
2023. jan. 9. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!