Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha 4 éve nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha 4 éve nem szexeltem már? 26F

Figyelt kérdés

Előtte sem voltam nagyon sikeres, de azért volt részem szexben, de most már 4 éve semmi.

Normális ennyi ideig egyedül lenni, főleg 26 évesen amikor már lassan családot kéne alapítani?


2023. jan. 8. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
nem
2023. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
A legszebb éveid pazarolod el.
2023. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én már 8 éve nem. Te a 4 éveddel jobban állsz, mert még csak 26 vagy.
2023. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Normális.


Én 24.5 éves vagyok és én is 2020 agusztusában szexeltem utoljára…


Előtte meg 4 alkalommal szexeltem életemben… 4 külön csajjal. Egyik sem lett hosszútávú kapcsolat… Most viszont már abszolút kikerültem azokból a kőzetekből ahol vannak lányok/nők. A környezetemben az a néhány nő aki van, vagy sokkal idősebb nálam (ami elsősorban nem engem zavar, dehát nem lenne náluk esélyem), vagy van kapcsolata. De amúgy összesen vannak vagy öten, tehát nem sokan… A Tinderen akkor lehet sikered, ha legalább 10/8-as pasi vagy és akkor lehet esélyed ilyen 10/6-os csajoknál, meg onnan lefelé bárkinél (esetleg). Ha 10/7-es vagy jobb csaj kéne, akkor 10/9, 10/10-es palinak kell lenned. Mármint legalábbis a Tinderen… A valóságban nem, de ahhoz hogy tudj ismerkedni ki kéne törni a mókuskerékből, én legalábbis ezt érzem. Heti 5-6 napot dolgozom, napi 8 óra + 2X1 óra utazás. Egyszerűen nincs energia és idő arra, hogy egy új társaságba beilleszkedjek…

2023. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok olyan ismerősöm van (munkatársak), akik ilyen 30 körüli szüzek vagy csak 1 alkalmuk volt prostival.


Igazából 10 munkatársamból 6 ilyen.

Igaz, Ők alacsonyabb poziban dolgoznak és elég prolik (amivel nem feltétlenül lenne baj, de náluk azért van gond).

2023. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát, hogyismondjam, rosszlányok még ottvan lehetőségnek, csak hogy ne szokj el a női testtől, ha egyszer élesben kerülne sor akcióra.
2023. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális dolog. Így alakult a dolog és kész. Tanulás és/vagy munka mellett nem mindig van idő ismerkedni és ezáltal párt találni.

Nekem van barátnőm, de munka mellett tanulok is és a párom is sokat dolgozik. Sokszor nagyon fáradtak vagyunk és így nem szexelünk valami sokat.

Szóval kapcsolatban is előfordulhat, hogy nincs vagy nagyon kevés a szex.

2023. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem anno 23 évesen szakadt meg az 5 éves "sorozat", szóval egyáltalán nem szokatlan dolog ez
2023. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!