Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fürdőben milyen bikiniben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fürdőben milyen bikiniben nézitek meg a lányokat?

Figyelt kérdés
Tanga, vagy sima? Popsit nézitek vagy csak a mellét?

2023. jan. 6. 18:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Lehetőleg tanga, legyen nagy melle (legalább C9) valamint vágjon be rendesen a bugyi a pin@janal.
2023. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát! Attól is függ, hogy milyen alakja van a lánynak! Mert az sem mindegy!
2023. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha tetszik a nő, akkor mindenképpen megnézem. Mindent, arc, alak, popsi, mell, bőr, haj, stb....

Én csak úgy "egészében" tudok egy nőt megnézni.

2023. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is a bikinit preferálom. Először nyilván arcot nézek és megyek lefelé. Mellek, derék, fenék, lábak.
2023. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem hordok bikinit! 😉

Ffi

2023. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván egy tanga, vagy egy olyan melltartó, ami alig takarja a bimbókat, és szinte kiesnek a cicik, nagyon vonzza a tekintetet. De nyilván egy különlegesen szép arc, vagy nagyon csinos, formás test egy átlagos, visszafogott bikiniben is nagyon kellemes. Nekem férfiként a szemem strandokon, fürdökben elsősorban mindig a nagy cicikre áll rá, aztán a többi.
2023. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a p1na környékét nézem, mindegy a fürdőruha.

Egyszer, 13-14 éves lehettem, nyakig ültem a medencében, közvetlen a lépcső mellett. Állt a lépcsőn egy asszony, olyan 40 körüli, lila bikiniben és beszélgetett egy másik nővel. Az egyik lába a vízben, a másik 2 lépcsőfokkal feljebb és mivel a bikinialsója egy picit bővebb volt belehetett látni a puncijához! Kb 1 méterre voltam tőle, vagy még annyira se. Nem bírtam a szemem levenni róla, akkor láttam puncit először, enyhén szőrös volt neki, még az ajkakat is látni lehetett!

A poén az egészben, hogy a hölgy észrevette, hogy a p1náját bámulom, mert rám mosolygott többször is, de nem tette le a lábát!

Onnatól kezdve vagyok megszálottja a puncinak.

2023. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a sima bikinis lányokat nézem meg, deréktól lefele, a csípőjét, fenekét, combját, lábszárát is.
2023. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen bikinit hord, ha tetszik, megnézem, ha nem annyira bejövős, lehet akkor is megnézem, de csak kevésbé. Kinézettől függetlenül egyébként leginkább a fenék az, ami izgat, azon belül is ha tangás bikiniben van.
2023. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
a klasszikus tanga mar tul hetkoznapi, ahhoz nagyon jol kell kineznie a csajnak, hogy emlekezetes legyen. g-string es t-string tanga az mar erdekesebb
2023. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!