Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vákumos péniszpumpáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vákumos péniszpumpáról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós,közvetlenül együttlét után a fürdőszobában kell felkészíteni a farkat?

2023. jan. 5. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem használtam de úgy tudom mire dugásra kerül a sor nincs különbség mintha csak simán felállt volna. Gondolom azoknak jön jól akik megtudják tartani az erekciót de az elején kell valami löket, hogy normálisan felálljon.
2023. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pénzkidobás a péniszpumpa.

Nem fog sem megnőni, sem megvastagodni tőle.

Mi csak azért használjuk, mert a párom imádja nézni, ahogy

beledagadok, de ahogy megszűnik a vákuum minden a szokásos lesz.

2023. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze,,én nem is a méret növekedés vagy a pénisz vastagodására gondolok,hanem felállítja rendesen a vákum és nem konyul le a bré? Sajnos most depressziós,mentálisan xar korszakomat élem és nem nagyon akar jönni a libidó.
2023. jan. 5. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Péniszgyűrűvel kombinálva segíthet.

De nem ez a jó választás.

A stresszforrással kell valamit kezdeni.

2023. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező !

Ezt 42 éves pasiként tapasztaltam töbször is midig valami stresz miatt pl nekem az volt a gond hogy kirugtak a munkahelyemről és bizonytalanságba csepentem 2 gyerekkel akiket egyedül nevelek. Nincs ilyenre segítség mert ha simán nem álna fel mikor minden oké arra van olyan cuc ami kitisztija az ereket meg sokmindent kipucol egy vitamin végülis utánna nagyon jól müködik kb 30 évesnek érzi az ember magát tőle. Viszont ez az eset más nekem volt mindkettő a vitamin segített de mikor a probléma jött akkor nem. Viszont ahogy probléma rendeződik ujra régi leszel.

2023. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 37évesen áll ha kell ha nem. Vettem egy pumpát de csak mert kiváncsi voltam milyen a vákum. Nem lesz tőle se nagyobb se keményebb csak amíg rajta van a pumpa. Egyébként nagyon kellemes érzés bele is szoktam menni ha sokáíg fent van.
2023. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!