Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjemnek nem elég a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek nem elég a szex, szeretőt akar?

Figyelt kérdés
12 év utàn bevallotta, hogy amit nyújtok nem elég...most jött rà, hogy soha nem volt elég, tényleg nem mindig alakul úgy, hogy jó legyen neki, többször szeretné, nekem meg nincs libidóm.Ez màr többször probléma volt. Lehet el kell engednem. Volt valaki hasonló helyzetben? Szeretjük egymàst , de olyat akar, mint a fiatalabbak,sokszor, mindig, nem megjàtszva,ő 55, én 45.
2023. jan. 4. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért te is egy fadarab vagy ha ezen nem tudsz segíteni neki.

Egy kis ésszel, furfanggal meglehetne oldani.

Szopás és a kézi munka felváltva nem fárasztó, aztán néha azért csak tudsz dugni te is.

De mélyedj el magadban és gondold végig hogy ha te ezt nem tudod megtenni, akkor tartson szeretőt az engedélyeddel.

Mégis mi bajod lehet ebből???

2023. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-esnél a pont. Mi is megbeszéltük anno, ha úgy érezzük nyugodtan máshoz is betérhetünk a fű alatt. Érdekes, mert nem mentünk máshoz, viszont nincs is megfelelési kényszer. Értelmes ember tisztába van vele, hogy a kapcsolat elején mindenki szuper és vonzó, később ez átalakul szeretetté, sőt akár a felek más irányba is tarthatnak. Senki sem a másik tulajdona.
2023. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vâlaszokat, nem tudom mi lesz. Lettek egészségügyi problémàim, hormonok is, nem érdekli. Nem elég neki a"kéz", hosszan, perverz módon kissé szeretné. Vannak merevedési problémài, amit nem vallana be, lehet tőlem, vagy azt hiszi. Hibàs vagyok én is, de lehet màr nem tudja mit, hogy akar, vagy elfogadni, hogy màr nem fiatal.
2023. jan. 5. 08:47
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok párkapcsolat úgy indul, hogy nem veszik komolyan a szexuális igényekben való eltérést. Az elején úgy sem szól másról, mint hogy 0-24 ben minden találkozó alkalmával ki legyen maxolva a testiség. Ezzel az a baj, hogy ilyenkor ha az egyik fél csak "megadja" a másiknak, az idővel már inkább csak teherré válik, majd szépen lassan elmarad.


Igen, vannak perverz emberek, de ezt már az elején tisztázni kell. Persze egy kapcsolatban még ezer dolog még fontos, pont ezért nagyon nehéz megfelelő társat találni. Inkább az a kérdés, hogy a felek mikben tudnak kompromisszumot kötni egymással. Én is házas vagyok már több mint 20 éve, vannak dolgok amiben engednem kellett, de ez így működik. Nekem is jó lenne egy picivel több szex, de a másik oldalon meg ott vannak olyan területek, amiben meg sokkal többet kapok.

2023. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk több mint 5 éve nincs szex és semmilyen intimitás a párom miatt (én vagyok a férfi). Nincs egészségügyi oka csak egyszerűen ő már nem akar szexelni. Én ettől független eddig kitartottam. Viszont azon gondolkodom, hogy így nem lehet élni. Van egy nő mellettem akihez már öt éve hozzá sem érhetek. Ez így nem párkapcsolat. Ez szimplán egy baráti viszony. Viszont nagyon megalázó számomra. Sokszor azon gondolkodom akkor inkább egyedül. Csak nagy bátorság kell az ilyen döntéshez. Persze sokan mondhatnák ezt önzésnek. De amikor az állítólag szeretett páromnak lenne igénye és ezt magas ívben lesz@rom az már nem szeret.
2023. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet pszichológushoz fordulhatnátok.

Felmerül több kérdés is. A libidód miért csökkent? Az egészségügyi problémáid miatt, vagy már előtte is fennállt az állapot? Hiteles férfi még a számodra, vagy csak úgy nézel rá, mint egy emberre?

Próbálkoztál esetleg természetes libidó növelő dolgokkal?

Át kellene rágni mindent, leülni és megbeszélni. Sokszor hangoztatva van, hogy a kommunikáció nagyon fontos dolog, de valahol sokszor az emberek mégsem képesek őszinték lenni sajnos.

Kétlem, hogy a valós probléma ténylegesen az lenne, illetve az, hogy 12 év után jött rá erre, de sosem volt elég, akkor miért is halogatta eddig ezt, hogy elmondja Neked?

Nagyon sok kérdés van, amit csak Ti ketten fogtok tudni megválaszolni.

2023. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 évet leéltetek egyutt, es nem lépett eddig félre, és most is korrekt és oszinte modon elmondta, hogy mi hiányzik neki és mi zavarja. Ezek alapján akkor benne is van vágy feléd, és tenyleg szeret. Ahogy leírod, neki is vannak merevedési problémái, neked is vannak hormon problémák. Oda vissza vannak gondok, szerintem ez egy jel volt felole, hogy kozosen probáljátok meg egymást átsegíteni egymás bajain. Nem kell rogton szakítani, mert jott egy probléma és el merte mondani. Ez egy olyan szignál, amit illik respektálni, és probáljatok rajta segíteni. Beszéljetek oszintén, vesézzétek ki, mikor miért vannak a merevedési problémái, o hogy látja mitol lehet, hogyan lehetne rajta segíteni. Mit vár el toled. Eloszor hagyd hogy maga mondja el, cska utána reagálj, hogy mit és hogyan tudsz belole megadni neki. Utána beszéljetek a te problémádrol, hogy azzal mit lehet kezdeni, o mit tud benne segíteni neked. O hogy tudja támogatni, hogy neked is magasabb legyen a libidod. Ami a kirándulást illeti, mindenkinek van szabadsága, mindenkinek van hétvégéje, unnepnapja. 45 évesen már megengedhetsz a karrieredben magadnak annyi személyes luxust, hogy teret engedj az igazi életnek és boldogságnak. Menjetek el ketto nagy kirándulásra, vedd ki a szabit, tervezd be elore, vedd meg a jegyet es írd he a naptárba, hogy te itt és itt szabizol, pont. Ezen felul menjetek el hetvegén 1-2-3 éjszakát ollalvos mini kirándulásokra, wellnes hetvege stb. Ne mond, hogy pentek 4kor nem tudsz felállni, (akár egy pénteki szabival) és elmenni vasárnap estig kirándulni. Neked is jot fog tenni. A hormonon lehet el kéne hagyni a tabit, annak kárára, hogy viszont gumizni kell a férjednek, de ez látatlan találgatás csak, mert nem írtál errol pontosabban. Szerintem kezdjétek a a problémát finoman, beszélgetéssel, ne lépjen az egyik fél se hirtelen drasztikus és foleg visszafordíthatatlan lépéseket.
2023. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!