Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jelenlegi párom azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi párom azt mondja, hogy az exével 4 évig megszakítással "védekeztek" és nem esett teherbe a lány. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

És nagyon gyakran voltak együtt, sohasem ment el a lányba.


Nekem ez nagyon furcsa, vagy ekkora szerencséjük volt?



2023. jan. 4. 21:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nekem is tett rá utalást, hogy kipróbálhatnánk így, de én mindig megkérem, húzzon gumit, mert nagyon félek a teherbe eséstől és addig így lesz, amíg spirált nem tehetek fel hamarosan.
2023. jan. 4. 21:10
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Én több partnerrel, de összesen talán, több mint 4 év volt, ott sem volt terhesség.
2023. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Évekig én is a férjemmel így "védekeztünk", sosem lett belőle baba. De ettől függetlenül nem ajánlom senkinek.
2023. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Évek óta ezt csinálom, és nem lettem terhes. Igaz, amikor gyereket akartunk direkt, akkor is több idő volt mire összejött. Szóval lehet szerencse is, meg van aki nem olyan termékeny típus. Meg persze van olyan, akire csak ránéznek és már terhes lesz. Azt szoktam mondani, hogy akkor oké ez ha amúgy nem gond, ha becsúszik, de ha ennyire tartasz tőle, akkor védekezzetek rendesen.
2023. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is évek óta fejezzük be így, és nem lettem terhes. Viszont én sem ajánlom senkinek. Nekünk jó így, mert nem baj, ha baba lesz, de ahol baj, ott ez nem nyerő.
2023. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Mi már vagy 15 éve így élünk és minden rendben.
2023. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én volt hogy ugy szexeltem, volt is utána nagy idegesseg hogy lehet terhes vagyok pedig sosem ment el bennem de nagyon stresszeltem es mindent csinaltam csak hogy vegre megjojjon mar

Meg a gumi azert betegségektől is ved, foleg ha az exevel nem hasznalt, a pasik sokszor tunetmentesek

2023. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Mi 2évig csináltuk így és nálunk sem volt soha baleset.

Egyszer sem kellett aggódni vagy esemény utánit venni.

2023. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
volt csajom akivel 10 év együttlétből 7 évig így csináltuk, a maradék háromban tabit szedett.
2023. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%

Én is csatlakozom.

Évekig így csináltam, nem lett belőle baj.


Amiből baj lett az a gumi volt, mert kiszakadt, ráadásul kétszer is! Két különböző partneremmel.

Egyikből műtét lett.

Másiknál esemény utáni.

2023. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!