Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen gáz volna megdugnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen gáz volna megdugnom egy 17 éves lányt? Felajánlotta hogy szexelne velem, tetszem neki, de hát nem tudom szerintem elég fiatal még hozzám képest. Egyébként a csaj kb 22-nek néz ki mikor megtudtam h csak 17 lestem egy nagyot...

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is fiatal nagyon úgyhogy mondj le róla és küldd át a számát nekem
2023. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Persze egy csak így fel szokták ajánlani
2023. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Az a gáz, hogy másoktól kérsz erre engedélyt. A szex egy intim dolog ha már azon feszengsz, hogy ki mit gondol róla az régen rossz, legyen az egy kevésbé csinos lány, a saját nemed, nagyobb korkülönbség, stb. az a lényeg, hogy ti mit érezték egymás iránt nem pedig mások véleménye. Úgy vélem te nem vagy még elég érett a szexhez.


Azt persze leszögezném, hogy mindezt a törvényes keretek között. Szigorúan kölcsönös beleegyezés és a törvényben előírt kor felett.


És igen itt jön képbe a kor kérdése. Törvényileg úgy tudom legális lenne de vajon helyes e lefeküdni az adott helyzetben.

Szerintem ez rettentően egyéngüggő pont ezért van amikor igen és van amikor nem.


Szerintem ebben az esetben amikor másoktól kérsz engedélyt mert ez ennyire személytelen számodra akkor csak szexre használnád és ezert nem tartom helyesnek, hogy lefeküdjetek egymással.

2023. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem kérek én itt senkitől se engedélyt csak kíváncsi vagyok arra hogy erről kinek mi a véleménye. Csak szexre használnám? Mi másra ha ő is csak ennyit akar.
2023. jan. 4. 00:24
 5/23 anonim ***** válasza:
10%

4.

Nem használhatsz szexre egy kiskorút.

2023. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

#2 én már csináltam ilyet és 17 vagyok. A lányok is érezhetnek nemi vágyat, és ha 17 évesen nem tudod kifejezni, mit szeretnél, az elég gáz.

Kérdező, 24 nem a világ. Mikor magamon észreveszem, hogy a te korodnak a kétszerese is megragadja a figyelmemet, akkor mondom azt, hogy állj. 24 szerintem még bőven oké, ha szellemileg elég érett a lány (merthát a szexhez is kell egyfajta érettség, pláne korkülönbség esetén). Ha úgy gondolod, hogy ez megvan, és korrekt vagy vele (nem ígérgetsz neki olyanokat, amiket nem tartasz be stb), garantáltan semmi baj nem történhet.

2023. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
#5 a lány nem kiskorú, hanem fiatalkorú, akit pedig "használhat szexre" ha a csaj is benne van. És a leírás alapján benne van🙄
2023. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
24 évesen jöttem össze az akkor 18 éves exemmel. 10 évig voltunk együtt.
2023. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

9.

Szar ügy!

2023. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sok lány szereti ezt, és nem gáz egyáltalán. Nekikis idős csávó kell meg ilyenek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2023. jan. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!