Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik tudják a vastagságot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik tudják a vastagságot és nem csak random számokat mondanak, azoktól kérdezném nektek mi az amivel nagyon élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés
Írni fogok kerületet meg átmérőt, lehet szavazni. Csak vastagságról lesz most szó.
2023. jan. 2. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért nem átmérők írok mert az csak részben mérvadó. Nem szabályos kör a pénisz.
2023. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9 vagyok, 33. (Amúgy lemértem a vastag vibrit és 15 a vékony részén, 17,5 a legvastagabb körmérete.) Szóval maradjunk a reálisabb 15-16 körül, ami még menne és kényelmesebb. Biztos jó lehet igazival is.
2023. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Nekem 17-18 lenne a favorit, de ez senkitől sem elvárható. Az életkorom nem sokat számít, mert mindig is könnyen tágult a hüvelyem, tiniként is ugyanúgy, mint most is már bőven 30 felett. Az izomzatom erős odalent, szóval átlag alatti méretű pasiknak sem vagyok tág, ha úgy akarom.

És ha már előkerült a válaszokban az energiaitalos doboz mérete, akkor nézz rá a Bad dragon játékszerekre, ott is adnak viszonyítási alapot a különböző méretekhez. Némelyik egészen izgalmas! 🤭😁

2023. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13.


Mire gondolsz? Bad Dragonnál viszonyítási alap?

2023. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: Nem a klasszikus energiaitalos doboz van mellettük viszonyításként, hanem a 0,33-as. A nagyobb méretek némelyike elég hajmeresztő. :D
2023. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jah, értem. Köszi!
2023. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!