Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 30 feletti, szüleivel élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 feletti, szüleivel élő férfi számára elérhetetlen vágyálom a szex?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 23:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20: és együtt maradtál olyannal, aki ott lakik? Volt olyan, aki valamiért nem egy szerencsecsomag?
2023. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%

#21

20as vagyok. Nem maradtam ezek csak szeretők voltam a férjem mellett. Amúgy tartós kapcsolatra kellene a fenének egy mama pici fia. De e kérdés nem is erről szólt, hanem a szexről

2023. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%

19# 37 éves koromra jött össze egy hitel menetes saját kégli (2 munkahelyen gürizve).

Most már jó pár olyan nőnek jó lennék, aki számon kérte rajtam a mama hotelt. Ha albérletben laktam volna, nem jött volna össze a lakásra való. Persze ennyire a dolgok mögé csak nagyon kevés csajom tudott nézni.

2023. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!