Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok csak olyan béna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok csak olyan béna, hogy nem tudom rendesen felhúzni magamra az óvszert? Pedig a nők úgy felhúzzák, hogy meg sem érzem, hogy matatnak. Oda sem nézek és egy pillanat alatt fenn is van…

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen!
2023. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy kis gyakorlat. Idővel menni fog. Nekem pl. úgy jön be, ha hátrahúzom a bőrt teljesen és úgy húzom fel, különben közben nem érzek túl sokat közben.
2023. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Húzz fel 3 at is biztos ami biztos,lúzer....
2023. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi a probléma? Vegyél egy olcsó dobozost és gyakorold vele. Ésszel sok mindent meg lehet ám oldani.
2023. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi, nekem sem megy, pedig párszázat elhasználtam már. De legutóbb is, mikor kellett, kínlódás volt, mert nehéz felhúzni, közben a szarakodástól elkezdek lelankadni, stb. És egy csajom sem volt, aki egyből feltudta volna húzni. Aki azt mondja, hogy egyből felmegy, és hogy nem is érzi, hogy fent van, hazudik szerintem.
2023. jan. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem csaj húzta már fel úgy, hogy nem éreztem meg… Persze utána szex közben azért éreztem.


Amikor magamnak akarom felhúzni Ém is kizökkenek és lelankadok.

2023. jan. 2. 10:35
 7/8 anonim válasza:
Próbálj nagyobbat. A boltban kapható standard méret csak 56 mm..
2023. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy béna vagy e. Nekem is nehezen megy fel és van, hogy nem is ér végig.
2023. febr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!