Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek van valami - akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami - akár buli - ötlete a ma estére egy szingli pasinak ahol nagy eséllyel szex lesz a végeredmény?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki eddig nem nagyon van komoly terv, és az érdekelne hol lehetne egy 35-ös pasinak felszedni csajt és jól átszexelni az éjszakát.

Vagy más is egyedül lesz ma este?



2022. dec. 31. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül leszek egész éjjel, de én is pasi vagyok.
2022. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Egy 35-ös pasinak már tudnia kéne, hogyan és hol tud nőt felszedni.

A farkad azért tudod, hova kell dugni, vagy ahhoz is kell segítség???

2022. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ahova mentem volna rosszul van a házigazda, igy le lett fújva az összeröffenés.

Ez amolyan SOS kérdés lett volna, hátha valaki tud olyat, ahol nagyobb eséllyel lehet összeszedni valakit, mint a Westend előtt...

De köszönöm kedves 2. rendkivüli mértékben sikerült megkönnyitened a dolgot, lehet elkérem a számod, és mindig keresni foglak, ha elakadok az életben. ;)

2022. dec. 31. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne tedd már magad szánalmassá.
2022. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Szóval valaki ígérje meg online, hogy személyesen isten bizony dugni fog Veled. Gratulálok.
2022. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Kőbánya, talán ténykedik még a szopófantom.

Népliget, tele van hobóval, egy üveg jobb fajta piáért két hapsi is elmegy veled.

2022. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudsz csajozni akkor bármelyik buliban. Ha nem tudsz... akkor menj valamelyik swingerbe és HA legalább egy alap szintet megüt a külső megjelenése ÉS normális valaki akkor van esélye beszállni x. szereplőnek az éppen folyó gangbangbe.

Olyan bulit sajna' nem tudunk ahol csinos nők füttyentésre bárkivel ingyé' dugnak - mert akkor ott tolongana a fél város 😂

2022. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5...

Ki kérte hogy igérje meg? :D

Valami nagyon elment nálad is az értelmezésnél.

Mondjuk nagyobb segitség lett volna, ha nem fingasz ide inkább semmit, mert hogy nem sikerült a kérdésre válaszolni az is hótziher. Gratulálok.

2022. dec. 31. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, nálad ment félre valami, hogy nem vagy képes férfihez és felnőtthöz méltóan egy ilyen kérdést kiírni, és utána még ilyen aljául viselkedsz, hiába, a kanosság nagy frusztráció egy idő után. Ezzel nem tetted magad népszerűbbé a csajok előtt. #5 voltam.
2022. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Feltettem egy egyszerű kérdést, amire választ vártam volna.

Csak ennyi.

Nem ment el semmi, csak mondom.

Valagnyi perverz kérdés van, amikből válogatásnyit lehet összeszedni és végigröhögni. De nem. Valakinek ide kell köpnie a nem releváns kiokitó válaszát, ami aztán nagyon előresegiti a kérdés megoldását.

Férfihez, felnőtthöz illően kérdeztem, és jött a kis hülyegyerek a másik oldalról, hogy majd ő jól kiirja a választ magából, majd jól megmondja.

Boldog Új Évet, kedves honfitársam, köszönök mindent, temérdek jó kivánságom remélem utolér majd egyszer :)

2022. dec. 31. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!