Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnátok tesótok exét, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnátok tesótok exét, ha nagyon jó csaj?

Figyelt kérdés
Mikor együtt voltak is nagyon bejött. Nem csak külsőre, belsőre is. Néhány hete közös baráti társaságba keveredtünk, együtt buliztunk és szerintem már ott is ment volna a dolog. Megkérdezte, hogy szerintem nekünk ezt szabad-e. (bár ő konkrétan nem hiszem, hogy a szexre célzott, de mindegy) Nem tudtam rá mit mondani, de kicsit bánom. Ma este gondolom megint találkozunk. Talán szobára is vinném. Rendes kapcsolat ebből úgyse hiszem, hogy lehetne.

2022. dec. 31. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
A tesód nem kene megkérdezni?
2022. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Figy' barátom, testvéred csak egy van, csajból meg kismillió a világban. Szóval akkor búbold meg ha a tesód nem zavarja incifincit sem. Akkor viszont bátran, legalább családon belül marad 😂
2022. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Meg hát!
2023. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Meg persze, csak azért ne derüljön ki!
2023. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha már ők szakítottak akkor megdughatod! Lyuksógorsággal is erősíted a testvéri kapcsolatot!
2023. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!