Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már arra példa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már arra példa, hogy valamilyen ruhadarabotokra akartak élvezni? (Nem szimplán a ruhára persze, hanem rajtatok) Illetve mi volt a legextrémebb kérés, hova?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa, esetemben úszódresszre.

A legextrémebb talán popsiba volt.

2022. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Férfiként írom,szerintem beteg az a csávó, aki a nő ruhájára akar élvezni,mikor ott van a ruha tulajdonosa is. Azt kell kihasználni.
2022. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan nem rajtam volt...de a bugyim belsejébe élvezett egy tőlem 32 évvel idősebb pasi. Előtte rajtam volt egésznap,aztán mivel együtt nem szexelhettünk szerinte...ezért csak elkérte a bugyimat és azzal verte ki magának, közben én csak nezhettem akkor. (Később párszor kinyalt,de ennyi sajnos,mivel akkor 16 éves voltam és ő nem akart többet)
2022. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kértem már meg barátnőt hogy teritse le a melltartójat és verje rá.
2022. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy combfixes lábfejre szívesen ráverném...
2022. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én többnyire a hasára szoktam élvezni a lányoknak. :-)
2023. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem a legújabb alkotásom a mekis wc-ben egy milkshake-be történt.
2023. jan. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!