Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párotok panaszkodna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok panaszkodna, hogy unalmas a szexuális életetek ti visszavágnátok ezzel?

Figyelt kérdés

Ha a párod (férfi) lekezelő stílusban panaszkodik, hogy unalmas a szex, többek között azért, mert !csak! 5 féle pózban szexeltek, akkor visszavágnál azzal, hogy ez azért van, mert akármilyen újdonságot kipróbáltok ő fél perc alatt elsül? Utána pedig nagyon szégyelli magát, bűntudata van, pedig mindent megtesztek hogy ne legyen neki kellemetlen, de képes emiatt napokig depresszióba esni, ezért már nincs is kedvetek új dolgokkal próbálkozni.


Úgy érzem hogy ha ezt így kerek perec kimondanám akkor a maradék önbizalma is elszállna, így viszont engem okol.


2022. dec. 29. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Áh.. ezek után hogy téged okol az tényleg túlmegy a határon. Akadálypálya az egész szexuális életetek miatta! Ha nem tudsz vele értelmesen beszélni és dűlőre jutni, akkor lehet gondolkodni egy egészséges lelkületű férfiban, aki tisztel téged és nem pedig csak b.szogat a sérelmei miatt.
2022. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es, lehet durva, de női szemmel is igen sértő amit ő csinál ha belegondolsz. Ha valaki annyira nem tisztel hogy mindannak ellenére hogy megoldást keresek, rám ken mindent, annak azért oda fogok pirítani idővel, hogy álljon meg a menet. Mert a pátyolgatásból általában nem értenek és csak mégtovább manipulál érzelmileg.
2022. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És mért nem csináljátok a szokott módon, és mikor már elég volt jöhet az új.
2022. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, és gyorsan elmegyek sajnos de 15 év alatt egyszer nem mertem ovlna felemlegetni semmit szexuális téren a páromnak, Ő így is mindent megtett, aki ilyen problémákkal küzdd annak azért nem árt tisztában lennie, hogy ez nem csak neki rossz amikor fél perc után vége, hanem a csajnak is, sőt talán sokszor inkább neki, a helyzettel Ő is nehezen tud bármit kezdeni. Nem lehet, hogy a kapcsolatotokban van más probléma is, és a pasid elfolytotta a gondolatait majd ahol éppen tudott visszatámadott egy adott ponton? A leírás alapján azért a szex nagy részével nincs gondotok.
2022. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!