Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól látom az uszodában, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom az uszodában, hogy a fanszőrzet jön vissza a divatba? Tényleg szőrös farokra vágybak a hölgyek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Attól, hogy látsz olyan férfiakat, akik bundát viselnek odalent és barátnőjük is van, az nem jelenti azt, hogy divatos lenne a dolog, vagy hogy kezdene visszajönni divatba.

Ez csak igényszinttől függ… 🤣

2022. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A csajok is szorosek?
2022. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
az orál miatt nem fog visszajönni. rossz szőrt szedni a szájból.
2022. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos hogy ha bundásan látod mások fanszőrét az öltözőben akkor rendszeresen úgy is hordja. Lehet hogy pont másnap fogja leborotválni.
2022. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ott vagy eltévedve hogy nem divat.

Eddig se volt semmi se divat, csak volt aki leszedte és volt aki meghagyta.

Ezután se lesz semmi se divat, továbbra is mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik.

2022. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan a testszőrt is üldözik és normális, hogy gyantázzák magukat a pasik... Szóval kétlem, hogy pont ott ez lenne a divat. XD
2022. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem soha nem szőrtelenítettek olyan sokan, mint manapság. 16 éves gyerekem meséli, hogy az osztályban szó volt erről és nemtől függetlenül mindenki szőrtelenít valamilyen szinten.
2022. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es

Ez nem meglepő

Én 27 vagyok és amikor én voltam annyi idős mint a fiad nálunk is alap volt hogy a hónaljat mindannyian borotváltuk és a fanszőrt trimmeltük

2023. jan. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!