Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idős korig élnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős korig élnek az emberek szexuális életet úgy átlagban? Van egy adott kor amikor ellaposodik a dolog? 50+?

Figyelt kérdés
Pl az 50es szüleimről biztosan tudom hogy semmit nem csinálnak egymással

2022. dec. 27. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ötvenesek a szüleim és csinálják rendesen:D
2022. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
51 vagyok, azért még csinálom.
2022. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
40-től lefelé vezet az út átlagban
2022. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Te miről beszélsz?
2022. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
En ugy gondolom, hogy az 55tol lefele vezet a realis. Azon szemelyek akik hazassagban elnek azoknal azert meg mukodik. Egyedulallo 50+os faszik meg megdugnak minden not amibe botlanak de mar nincs jelentkezo. Tapasztalat beszel, jartam mar mindenfele oldalon. Az az idos ember meg akinek ket evente egyszer osszejon, azok meg altalaban ilyen kerdesnel haborognak mert nekik ennyi eleg. Realisan nezve a dolgot meg emberi egeszseg allapoton fugg es partneri oldalon is. Ha valaki 60 felett is tud teljesiteni az elet minden szakaszan, es van kedvese, ugy mukodhet mert miert ne.. ahogy telik az ido majd ugy lesz egyre tobb ilyen pelda. Amig a 60+ korosztaly nagy resze SAJNOS az egeszsegevel kuzd, addig ketlem, hogy sokan lennenek szexualisan aktivak kozuluk. De vagy a p.nat vagy a f.szt mindenki szereti. Csak az egyedulallo 50+ os nyominger faszikat nem akik szextarskereso oldalakon mutogatjak a repat boldog boldogtalannak olyan remenyvesztve, hogy barmit megtennenek a lyukert. Mar mar ha ferfin van az sem baj. Tisztelet a kivetelnek mint mindig.
2022. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
55 éves "kapta el" a 34 éves feleségemet anno...
2022. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Hány évesen tudnak az emberek sportolni? Van aki 40 évesen nem tud lefutni 100 métert ájulás nélkül, más meg 60-70 évesen maratont fut. Szóval egyénfüggő.

S nem véletlenül a sporthasonlat. Ha figyelsz az egészségedre (táplálkozás és mozgás) akkor a libidód is igen sokáig működőképes marad.

2022. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. dec. 27. 12:08
 9/15 anonim ***** válasza:

"55 éves "kapta el" a 34 éves feleségemet anno..."

nem kizárt, hogy a saját feleségével ő se sok mindent csinált már...

2022. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

5. Az az 55 éves se mindegy, hogy egy igénytelen, kövér, csóró, kopaszodó alak, vagy egy jóképű, sportos, jómódú, igényes csávó.


Nekem a most 88 éves nagypapám azt mondta, hogy ő 65 éves koráig szexelt, de 60 felett már viagrával.

2022. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!