Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm kedvenc póza ha ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kedvenc póza ha ő van felül és rám hasal, és fel-le vonaglik rajtam. Ami izgi, viszont nem érzek sokat belőle ebben a pózban ezzel a csúszkáló mozgással, és egy idő után lelankadok. Más férfinak is ilyen kevéssé érezhető ez a póz?

Figyelt kérdés

#póz #Lány felül
2022. dec. 17. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a lovagló póz akar lenni.

Próbáljátok ki úgy, hogy fel-le mozog.

Nekem is volt olyan barátom, aki a csúszkálástól lehervadt.

2022. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevésbé érezhető, de nem lankadok le
2022. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy szar póz , nem csoda idióta hozzá àllàs...
2022. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez elég béna 😂😂😂 semmi izgató nincs benne
2022. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem bena, nem ertek hozza de valoszinuleg csiklot stimulalja ilyenkor.


Nekem is leszokott lankadni es en is azt hittem, hogy velem van a baj de akkor orulok, hogy masnal is.;Dd

2022. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom szegény a csiklóját próbálja így izgatni közben, kevés más póz van, ahol ez lehetséges. Vagy találjatok alternatív pózt, vagy váltogassátok, vagy csak a végén, orgazmus előtt csináljátok. Mármint a barátnődé előtt 😀
2022. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Add kölcsön nekem a csajt. Nekem jó lesz.
2022. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként pofátlankodok ide. Szóval, én is használom ezt a pózt, de csak a saját magam felizgatására, tehát úgymond a lovagló póz előtt ez az előjáték része, nekem. Ez után térünk rá konkrétan a lovagló pózra. Stimulációra egyébként tényleg nagyon jó, de ha konkrétan csak ennyi az aktus, hát az elég lelombozó lehet, mindkét félnek szerintem.
2022. dec. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes használni a "Konkrétan csak ennyi az aktus" dolgot, mert mindenki más. Szóval lehet valakinek ez annyira bejön, hogy lovaglás közben csak ezt szeretné csinálni.


amúgy én személyszerint azért lankadok le ilyenkor, mert túlgondolom..szóval ajaj, nem stimulál, biztos velem van a baj és lefogok lankadni..aztán ez meg is történik.


Biztos kilehet erre találni valamit..mittudom én ha végzett akkor orálisan elégitsen ki vagy időzitsétek késöbbre, korábbra mikor amúgy is nagy a hév stb.

2022. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!