Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rá vagyok izgulva az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rá vagyok izgulva az egyik osztálytársamra? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő is állandóan néz és sokat beszélgetünk. Nagyon jól néz ki és én iszonyúan kívánom.

Mit tehetek, hogy teljesuljon a vagyam?

F


2022. dec. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt ilyen. Eléggé tetszett az egyik osztálytársam, és el is mondtam neki. de végül nem lett belőle semmi, ő nem kedvelt annyira engem, inkább csak mint barátot.

Azt javaslom hogy ha tetszik, hívd meg egy kávéra, bókolj neki, és ha ezeket jól fogadja akkor mondd el neki hogy hogy érzel. Ha elutasít, hát elutasít. Legalább tovább lehet állni

24L

2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg csak jön a karácsony és ilyenkor az emberek érzékenyebbek és apróbb jelentéktelen érzelemmorzsákat is felnagyítanak.
2022. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk első lépésként hívd el egy randira. Nem valószínű hogy az osztályterem közepén fog neked bepucsítani hogy gyere hágj meg te csődőr 😂
2022. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!