Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiknál mit jelenthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknál mit jelenthet vajon a leírásban az, hogy "csak ÚRIEMBEREKET várok"?

Figyelt kérdés

Szeretném elveszíteni a szüzességemet illetve a lábfétisemnek hódolni végre először és találtam is egy nagyon szép, műtermi körülmények között lefotózott vékony prostit az RL oldalon, de sajnos nem látom a "mit szeretek" listában, hogy "szüzesség elvétel" ill "láberotika". Pedig nagyon szép tappancsa van ami szívesen szopogatnék/masszíroznék a hátralévő időben miután eldurranok fél perc után.


Viszont azon gondolkozom, hogy mit jelenthet az "úriemberek hívását várom" szöveg a leírásában?

Lehetséges, hogy magamfajta lúzer srácokkal nem akar találkozni és kidobna az első alkalommal mégha pénzem is lenne (elég sokat spóroltam a tökéletes első alkalomra) vagy simán csak az a fontos, hogy ne durván hanem gyengéden történjen az együttlét?


Szerintetek érdemes lenne felhívnom őt vagy keressek valami igénytelenebbet első alkalomra?



2022. dec. 15. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Na 10 es,pont ilyen hülyék miatt,mint te. Milyen millió,legyél már életszerű,vagy ne szólj bele a nagyok dolgába!
2022. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Nagyok dolgába😅

Aztán mitől vagytok nagyok? Hogy csak pénzért kaptok pncit?

2022. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Az én értelmezésemben az úriember tud olvasni, és nem kér olyat, ami nem szerepel az étlapon. Nem, nem csak annyit jelent, hogy legyél kedves és illedelmes. Hanem azt jelenti, hogy maximálisan tiszteletben tartod a hölgy határait, és ha nem látod a vállalásai között a szüzesség elvételt és a lábfétist, akkor nem kezdesz el egyezkedni, hogy de te márpedig ezt akarod. Nem véletlenül nem szerepel azon a listán.
2022. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%

Prostiknal

Uriember=balek

Akitol lehuzhat annyit amennyit nem szegyenl.

Pl azt mondod szuz vagy,egybol felart ker,pedig csak hamarabb vegez veled..

2022. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok jobb ha nem megyek hozzá és inkább keressek valami sápadtbőrű, zsíros hajú, 8.emeleti lakáson fogadó huszonéves kommersz pi**át?

Belinkelni nem tudom, hogy szabad-e (gyk szabályzat), de elképesztően vonzó az adatlapján szereplő képek alapján. A nagybetűs örömlány definíciója kb.

2022. dec. 15. 19:00
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Aysa az haver?
2022. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, szerintem próbálj keresni egy barátnőt! Jobban jársz, mert ha a prostinak rossz napja van és elkezd nyavalyogni, hogy nem áll fel, akkor bukod a lóvét. Ha ideges vagy, a barátnő lenyugtat, megvan a bizalmi kapcsolat.
2022. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17: A barátnőnek viszont kamuznom kell, hogy nem vagyok szűz. Máskülönben olyan gyorsan elzavar, ami még egy prostinak is kínos lenne.
2022. dec. 15. 21:13
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
#18: Miért kellene kamuznod egy barátnőnek erről?
2022. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19: Mert senki nem fog velem 31 évesen összejönni, ha megtudja, hogy sose volt még barátnőm.
2022. dec. 15. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!