Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival gyakorolni jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival gyakorolni jó ötlet lenne arra,hogy ne süljek el hamar?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz nemkell prosti.. egy jàtékszer is megteszi
2022. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem.. magadnak csináld kézzel inkább és próbáld meg, hogy sokáig tartod mereven és elhúzod az orgazmust 20-30-40 percig is.
2022. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ebben az esetben egy hús-vér nővel tudnám csinálni és gondolok teljesen más kiverni meg csinálni egy igazi nővel.
2022. dec. 12. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tapasztalat egy valódi női punci jobban fel fog izgatni érdemes néhány órát venni nehogy null kilométeresen égjél be első alkalommal majd élesbe de emellett otthon is gyakorolni kell.
2022. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hàt kb elsőre végezhet ki egy punci utána tudod mire szàmìthatsz.. nekem a cumizàs volt ilyen hogy elsőnél belekezdett és màr durrantam is
2022. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 GFman ***** válasza:
100%
Elég költséges gyakorlás lenne.Lehet a kedved is elmenne tőle, nem minden prosti lesz veled megértő,vagy időt szánni rád.Mondjuk kifizetsz fél órát,5-10 perc eltelik simán sexelőtt(bemész,megbeszélitek,fizetsz,tusolás esetleg) utána kezelésbe vesz.lehet elsülsz a franciánál 5 perc után.15 percet voltál nála,amiből 5 perc szopásért kifizettél neki fél órás árat.Ő jól járt, mert gyorsan megszabadult tőled, Te meg ugyanolyan gyorsan el fogsz durranni legközelebb is.Próbálkozz mással szerintem.
2022. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 làtszik,hogy nem voltàl még sosem prostinàl ugyanis vannak olyan lànyok ahol 2 lövés benne van az àrban, màsodjàra meg tovàbb bìrod tutira
2022. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GFman ***** válasza:
100%

#7 Fél órában 1 van általában, ha 1 órára fizetsz,abban van 2 élvezés!

Fél órát írtam példának, de tök mindegy, mert aki rendszeresen jár hozzájuk az is tudja,hogy zsákbamacska amit kap.Lehet jó lesz,lehet nem!Csak gyakorolni szerintem nem éri meg.De ez csak az én véleményem, ettől még, ha akar úgyis elmegy valamelyikhez.

2022. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!