Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben bennem rögtön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben bennem rögtön elsül a pasi farka, akkor az azért van mert én vagyok túl szexi vagy a pasi nem bírja visszatartani?

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Második.
2022. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Vagy az első, vagy a második, de néha mindkettő opció is előfordulhat.


Ezt azután tudnám konkrétan megválaszolni ha dugnánk. :D :D

2022. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettő lehet, de talán a pasid erre jobban tudna válaszolni.
2022. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 as, en attól tartok, hogy ha a pasit kérdezi akkor mindenképp az lesz ok, hogy túl szexi és lehetetlen visszatartani. Gondolom nem fogja azt mondani, hogy jaj, hát én soha nem bírtam még ki 2 percet sem..
2022. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól még te lehetsz szexi, mert a srác gyorstüzelő.
2022. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
A B-t jelöljük meg.
2022. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok gyorstüzzelő srácnak ez komoly gond.

De később, ahogy öregszik csökken a gyorsaaság.

Ha nő lennék, biztosan nem maradnék együtt egy tényleg 1-2 perces sráccal. Még ha világ legrendesebb fiúja akkor sem.

Ez kb ugyanaz nálam, hogy én sem maradtam együtt olyan lánnyal aki csak úgy ímmel-ámmal szopott, vagy mindíg minden fontosabb volt neki a szeretkezésnél.

2022. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy keveset szexelt még vagy első alkalmakkor szexel veled, vagy rég élvezett el, túl sokáig izgattad behatolás előtt, meg a többi felsorolt ok is lehet.
2022. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki az elsőt mondja kifogásként de a valóságban a második az igazi ok. Ha annyira be van gerjedve akkor gondolom menne neki menetből egyből a második kör is nemdebár?
2022. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Korai magömlése van, azt kb ennyi. Nem azert van, mert te ilyn hű de jó nő vagy, ne legyél már ennyire beképzelt.
2022. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!