Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat tényleg izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg izgatja a női fenék kényeztetése?

Figyelt kérdés
Az anál szex nyílván több előkészületet igényel. De a férfiak tényleg élvezik, amikor egy nő fenekét nyalják vagy ujjazzák?

2022. dec. 9. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem sajna nagyon is izgat mert a fétisem és nagyon rossz mivel a nők nem szeretik ,nem izgatja annyira.
2022. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. F 44
2022. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele ha lenne partnerem, maga a popsi mint erogén zónát Simivel

És picit nyelvel simán izgatnám de tárgyat bedugni az inkább nem..

Inkább az előjáték része lehetne számomra.


30 F

2022. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én pasiként igen,nagyon szeretem,s nagyon is élvezem is kizárólag női popsit izgatni,kényeztetni "bejáratot",no és beljebb is...


Csak sajna jelenleg nincs erre sem jelentkező!!!


Pedig imádom,főleg,ha teltebb,husisabb az adott nő!!!

2022. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az én párom pl élvezi. Nem

Mindig engedem, sőt ritka, meg ő se mindig érzi úgy, de ha úgy érzi, van, hogy engedem, és élvezi . Ennyi . Teljesen változó. De elmondása szerint néha tényleg izgató a dolog .

2022. dec. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem pasiként nagyon izgatnak a női fenekek! Imádom kényeztetni a párom fenekét minden formában! Szokta kérni, hogy előtte borotváljam le neki előjáték gyanánt, már attól kemény leszek és őt is nagyon izgatja ez a szitu.
2023. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon is izgat és szeretném is kényeztetni ha lehetne !
2023. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!