Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 25 felett vesztették el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 25 felett vesztették el, tudnak normális nemi életet élni?

Figyelt kérdés
F

2022. dec. 8. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
27 voltam mikor elvesztettem, egészségügyi gond is közrejátszott (fitymaszűkület) ebben. Mikor párkapcsolatban éltem nem volt gond, nekem és a partneremnek is csodálatos volt.
2022. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem
2022. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 miért?
2022. dec. 8. 10:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Persze.

30 felett veszítettem el, barátnőm meg 26 volt akkor. Fantasztikus a nemi életünk.

2022. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
25 alatt vesztettem el, de már nem tiniként és teljesen jó a nemi életem. Nem azon az egy-két éven múlik.
2022. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
25 elmúltam, mert amúgy is későn érő típus vagyok, komoly kapcsolatom sem volt még mással azelőtt. Semmi hátrányom nem volt belőle, a párom nagyon figyelmes volt és élvezte, hogy együtt fedezünk fel számomra új dolgokat. Ennek már pár éve, azóta is minden rendben van és nem érzem, hogy bármiből is kimaradtam volna. Sőt, örülök, hogy felnőttként éltem át és érettebb voltam hozzá, mint tinikoromban lettem volna.
2022. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnál boldog nemi életet élni!Próbálj meg bele nyugodni,hogy már nem vagy szűz!A pároddal megbeszeled a gondodat!Majd ő szép lassan fogja bevezetni a peniszet!Néhány szexeles után már egyre jobban fog esni!
2022. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Énis későnérő voltam de a baràtnőm megtanìtott mindenre. Nem vagyunk már együtt de sokat köszönhetek neki
2022. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokat jelentenek nekem ezek a kommentek, 27 eves nő vagyok, sosem volt kapcsolatom. :( Látom, hogy mások házasodnak, szinte az összes kolléganőm elkelt már, gyerekeket vállalnak, tiszta bébibumm van, nekem meg annyi feladat jut, hogy csinálhatom helyettük is a munka egy részét. :') Csak társkeresőkre van időm. Reménykedem hogy egyszer sikerül és nem bánok meg semmit. Voltak udvarlóim, de nem volt az igazi. Ilyen kapcsolatban meg nem szeretnék szexelni sem, a férfiaknak ez azert könnyebben megy.
2022. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!