Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak,mi a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak,mi a szexben a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Szeretitek a hármast? Milyen feloszlasban? Milyen típusú nők vonzanak azon belül H szub(gondolom én)

2022. dec. 7. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az engedelmes, szubmisszív nők, lányok.

48+Ffi

2022. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Engem a BDSM nem csak erotikus téren izgat, azon túl is.

3-as speciális esetekben izgat, de ha valakivel tartósabb a dolog és vágyik rá, akkor 2 sub csajjal el tudom képzelni a dolgot. Pasival kizárt.


Azt szeretem, ha odaadó, engedelmes a sub és nem brat jellem. Szeretem, ha átadja magát, több téren az irányítást, de ezek mellett erős önálló nő.

Alkatra szeretem, ha ducibb.

Az anál is nagyon izgat meg vannak perverzebb vágyaim, szóval jó, ha passzolunk legtöbb téren.

2022. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Két szubbal kipróbálnám 39F
2022. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hármas? Csak olyan kevesen? 😂 Nem a külső érdekel a partnerben, hanem ami belül van, igazi ízig-vérig nő, szub, r.banc és dáma-e egyben.
2022. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
kislányok (DDlg)
2022. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Akit lehet verni, mélyen megalázni
2022. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy domináns csajt tudnék elképzelni harmadiknak, akivel aláznánk, nyalatnánk, szopatnánk, stb ..
2022. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Egy pimaszul fiatal (16<) tinilányt, aki a Rbancom lenne!

49< Ffi

2022. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megismerni először is, aztán beszélgetés közben derülnek ki mit, hogy, mennyire szeret. Leginkább a nőt keresem benne mert attól hogy szubmissziv, még nő! Szóval, az adott szituáció hozzá ki belőlem hogy mit csinálnék vele.
2022. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Ket szub lany, esetleg egy szub egy dominans lany.

Esetlegesen szub parral is foglalkoznek de csak alkalomszeruen.


Ket lanyt befogadnek ittlakassal, teljes ellatassal, tamogatassal. Ok akar egyet is :)

2022. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!