Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szabolcs megyében mennyibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabolcs megyében mennyibe kerülnek a prostituáltak mostanság? Ott is 15 20 e az átlag ár?

Figyelt kérdés

Megeri szexturistaskodni ?

Ahogy rosszlanyokon néztem 120 prostival messze ott van a legtöbb Pest után.


És ahogy néztem gyönyörű fiatalok is vannak sokan



2022. dec. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Mostanában nem megy a rosszlanyoknak,hogy minden 10. kérdés erről az oldalról szól?
2022. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak benzint nem fogsz találni.
2022. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# nemtudom kié az oldal de zseniális ötlet és kivitelezés.


1000 prosti már ki tudja szolgálni a magyar népet és a turistákat

2022. dec. 6. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerintem, ha a kérdező 5-10 ezer forint spórolás miatt hajlandó lenne oda-vissza 4-5 órát utazni, akkor eleve nem szándékozik tankolni :)

Lehet, hogy stoppal menne...


Én amúgy felhívnék kettőt-hármat, és nagyjából képben lehet lenni az ottani árakkal.

2022. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy pl Hajdúságban is több van.
2022. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4# mert ha oda mennek berelnek szobát is és akor egész estére lányt lányokat pl nyáron vagy mikor szabin vagyok

Természetesen nem 1 félórás kalandert utaznek annyit

2022. dec. 6. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!