Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jól kiválasztott csinosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól kiválasztott csinosabb szexi hálóruha feldob egy együtt létet? Mi a véleményed,tapasztalatod róla? Szoktál így inponálni a párodnak? Mit várnátok el csajok cserébe a fiú fárodtól?

Figyelt kérdés

Mi az ami neked bejön ebben és mi az, ami nem?

Esetleg milyen ruhát választottál ezen alkalmakra?

Kötödött valami eseményhez (pl párod szülinapján meg lepted vagy hasonlók)?

Párod vett neked ilyesmi ruhát vagy te magad választottad ?



#Szexi hálóruha alkalomra #Meglepetés este párodnak
2022. dec. 6. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hatarozottan fel tudja dobni, még akár fehérnemű is lehet.
2022. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami bejön nekem benne az az, hogy én is szexibbnek érzem magam és az, hogy neki is örömöt okozok vele.

Csipkés fehérnemű szett, body, de volt amikor extra sem kellett csak egy bikini (tudom az nem hálóruha).

Kötődött szülinaphoz, karácsonyhoz, kapcsolati évfordulóhoz (nem házassági).

Sosem vett nekem ilyesmit csupán elmondta, hogy miben látna szívesen.

Fel tud dobni egy szeretkezést, cserébe csak azt várom el, hogy kívánjon benne, figyeljen rám és legyen gyengéd velem.

De ez mind személyes preferencia.

2022. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szexi ruhadarab mindig fel tudja dobni (pláne ha a pasi gerjed rá). A nők elvárása ugyanaz: odafigyelés, figyelmesség, kedvesség - nem csak az ágyban hanem a hétköznapokban is!
2022. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen egy szexi ruhadarab nagyon fel tud dobni.
2022. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked szex helyett a helyesírás és a fogalmazás tanulásán járjon az eszed, bőven van mit fejlődni ezen a téren.

Esetleg olvass sokat, az sem árt.

2023. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!