Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinder elso randin meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder elso randin meddig jutottatok?(csak tali, csok, szex?) Valakinek vannak jo elmenyei? Megbizhatoak a matchek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Volt Match, elég sok. Szép csajok meg minden. De totál el voltak tévedve, azt hitték a szőke hercegek keresnek rajta feleséget 🤣

Mikor szóba került a dolog, hirtelen lekoptak. Egyik másik még odaírt ilyeneket, hogy


"kár mert amúgy bejöttél volna (na, ki gondolta volna ha egyszer jobbra húzott? 🙄) , és eddig jófejnek tűntél de én nem vagyok olyan"


Ó dehogynem! Nagyon is olyan. A legtöbb bizony olyan, de elvárja hogy áldozat szerepbe bújhasson, másként nincs vér a pucajába hogy az enyém köré csúsztassa azt.



Másik appot javaslok, a Happn-t

A Badoo-t pedig messziről kerülni. Kivéve ha bejönnek a nagyhasú, 45 nek kinéző (adatlap szerint 28±5 év) körüli, kreolbőrű csajok.

2022. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Első randin mindig csak a csókig jutottam. Nem is akartam többet.


42f

2022. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Találkozó a legtöbb esetben volt, ha már elkezdtünk beszélgetni. Csókok, többszöri randik is, volt akivel tartós kapcsolat lett, volt akivel csak szexeltünk.
2022. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát jó pár éve fent vagyok, rengeteg matchel, de csak azokkal találkoztam, akik a közelből voltak. És azokat az eseteket is megtudom szamolni az egy kezemen, hogy mennyi volt. Semmi az egész el kell felejteni.
2022. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

54éves teljesen átlagos férfi és igényes vagyok a partnerre, tehát nem tetszik a kövér és csúnya nő. :)

Volt már, hogy az első randim a hölggyel a hálószobában végződött, pedig mindig a harmadig randira tervezem, hogy testileg is jobban megismerjem a hölgyet és mindig komoly kapcsolatban gondolkodom, de az "ingyen pizzát" nem hagyom ki. Nem tudom, hogy kinél hogy van, de általában már a második randin mindent engednek.

2022. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Badoo-ról és a Tinderről is vannak matchek, a tapasztalataim vegyesek. Volt ahol én nem jöttem be a nőnek, volt ahol ő nekem. Első randin nem, a másodikon általában van csók. Meg sok nő letereli, hogy házasok vagy kapcsolatban vannak. Volt aki szerintem azt hitte, hogy nem esik le nekem, hogy miért a panelsor pincéjében kellett háromszor is kinyalnom...utána meg külön megkért, hogy merre hagyjam el a panelházsort...
2022. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Volt kb. 6, akivel személyes találkozóig jutottam (nyílt lapokkal játszottam, házasként szeretőt kerestem). Ebből 3 volt, aki biztosan benne lett volna, de én nem éreztem, hogy mindenáron szexelni akarok velük, pedig jó nők voltak. Egy volt, aki komoly kapcsolatot akart volna, vele elég rendes érzelmi viharba kerültünk, de végül csak csókig jutottunk. Aztán vegre jött egy hozzám hasonlóan tartós szeretőt kereső házas nő, második talin csók, harmadikon szex, másfél éve tart a dolog, elég komolyan kiéljük minden szexuális vágyunkat.
2022. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tinder randim volt, elmentünk sétálni utána felmentem a lakására és szexeltünk.
2022. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok match, elsőn max ölelés (végülis full ismeretlen), majd egyvalakivel több tali, csók, szex is volt.
2023. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!