Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Skacok, valaki csinált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok, valaki csinált már olyat hogy úgy verte ki hogy brutál lassan csinálta az egészet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok itt hogy végig iszonyat lassú tempóban csinálta és többi órába is eltartott neki? Ha igen akkor milyen volt? Jobb mint amit lezavarsz 10-20 perc alatt?
2022. dec. 4. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, több órán keresztül recskáztam, és a végén akkorát élveztem, hogy majdnem szétdurrant a farkam. Sokkal jobb, mint a 10 perces recska.
2022. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt igen

Húzogattam

Izgattal a makkot a fitymaféknél az újammal

És mindezt edgingel

Eltartott vagy 2-2.5 órát

A végén akkorát élveztem és lőttem hogy hu

2022. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár nekem amúgy is 1-1.5 óra egy menet, ha van rá időm. 8.5 óra a rekordom.
2022. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam többször is előfordul, hogy hozzákezdek és kis idő múlva félbehagyom, mást csinálok, majd pár órával később újrakezdem, közben végig izgalomban maradok, így elhúzva pár óráig hatalmasat élvezek mennyiségben és érzésben is sokkal intenzívebb, mint rövidebb idő alatt végezni.
2022. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy 14:00-kor kezdtem el és valahol 21:30 környékén élveztem, csak sokszor nincs ennyi időm sajna :D
2022. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!