Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy a pasik magukrra haragszanak ha otthon unottságbol nem megy nekik a szex és ezt vetítik ki a nőre?

Figyelt kérdés

Szóval amikor kezdik unni a saját párjukat, akkor magukra haragszanak hogy nem tudnak teljesiteni és a nőnek kell fejen is állnia, hogy menjen nekik a szex?

Vagx ilyenkor azert nem megy nekik a szex, mert csalják a párjukat akár csak mentálisan?


(Barátommal alapvetoen napi szex volt, ami elkezdett csökkenni, eleinte csak ugy hogy átment rutinszexbe, sima d.gásba csak az egész, aztán meg inkább ki is hagyta a szexet. Amióta viszont külön vagyunk, azaz nem vagyok vele naponta csak hetente, így viszont tud szexelni szenvedélyesen is, mint aki végre nöt kap, vehemensen)


Nem tudom akkor amikor naoonta ott voltam neki, miért juthatott el arra hogy egy idő mulva csak ürítésre használt, aztán meg kihagyta a szexet is és ezt ugy hogy veszekedett velem vmin, hogy hátrafordulva aludjon el, ne legyen szex)


(Ő hajlamos a nőhibáztatásra ha neki nem megy a szex)



#teljesitményzavar
2022. dec. 4. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert megunt. Ennyi. Ti nők mindig azt hiszitek, hogy érdem, kitüntetés a férfinek, ha sex van. De itt az élő példa.... Becsüld meg amid van, mert nem vagy pótolhatatlan.
2022. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Privre

Nekem nem a szex hiányzik, hanem a szeretkezős vagy erotikus szex.

Már kezdem utálni hogy nekem munka vele a szex, hogy Neki jó legyen. A heti alkalmakat is szerintem meg fogom szüntetni.

De inkább a pasik lelkivilága érdekelne, mert biztos sz.r lehet nekik az hogy nem képesek a saját nőjüket megd.gni jól, mert unják meg már más inger kell, vagy bármi.

Szerintem erősen frusztrált ez miatt.

2022. dec. 4. 07:02
 3/15 A kérdező kommentje:

Első.

Vannak akik évek múlva is tudnak teljesíteni úgy ahogy az elején, és nem kell nekik más inger sem, de ahogy olvasom ez nagyon ritka.

A barátom velem házasságot meg ilyeneket akarna, engem hosszú távra akar, de ez az ösztönszintü pasi én hogy egyet megunnak, szerintem ő idegesiti.

2022. dec. 4. 07:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Őt
2022. dec. 4. 07:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor unja meg a pasi a szexet, ha mindig ugyan az van. Unalmas, mikor napi szinten ugyan abban a pózban ugyan úgy dugtok. Találjatok ki valami újat.

Plusz nem tudom, nálatok hogy szokott menni, de ne csak a pasi kezdeményezzen, mert az is unalmassá teheti

2022. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha egy ilyen pasihoz hozzámész, akkor ne lepődj meg, ha pár év alatt tönkre fog menni a házasság.
2022. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszer magadról beszélsz, egyszer másról..... 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
2022. dec. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha egy férfi nem tud teljesiteni az mindkét felet érinti

A szex is 2 emberes

2022. dec. 5. 07:23
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 viszont az se csak rajta múlik, hogy tud-e teljesíteni...
2022. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddog tudotr.
2022. dec. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!