Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran szexeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szexeltek a párotokkal?(többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, kíváncsi lennék így anoníman, ki mit mond, bár nem tudom ez is mennyire releváns. Szóval 5 éve vagyunk együtt a párommal és már havonta egyszer, ha van szex köztünk. A barátnőim közül bárkit kérdezek, azt mondják nekik heti kettő a minimum, létezik, hogy hazudnak vagy tényleg csak én vagyok ennyire peches? Az első pár évben szinte minden nap egymásnak estünk. Most meg szinte semmi.

2022. dec. 2. 16:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

Heti két-három alkalom. Két éve vagyunk együtt.


Előtte egy 14 éves kapcsolatom volt, ott az utolsó percig minden egyes nap volt szex.


32/F

2022. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1-2. Kicsit több mint négy éve vagyunk együtt. 30asok mindketten.
2022. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Közel 20 év alatt elég hullámzó volt a gyakoriság. Amíg nem éltünk együtt, szinte minden alkalommal, amikor találkoztunk. Aztán lakást vettünk, összeköltöztünk, és egy ideig mindennap. De jött a taposómalom. Felújjítás, hitelválság, másodállás, stresszes munka, stb. Ebben az időszakban bizony volt, hogy hónapok is kimaradtak, úgy lecsökkent a libidónk. Azért egy kislányt így is összehoztunk, de pici gyerek mellett megint csak nem volt túl gyakori. Tavaly ősszel végre rendeződött az életünk, nincs több hajtás, a vágy is szép lassan visszatért. Most olyan heti 3-4 az átlag.

47F, 41N

2022. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Időszakonként változó. Sok meló mellett heti 2-3.

Ha kipihentek vagyunk, akkor minden nap, vagy két naponta.

25/N, 29/F

2022. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 alkalom.

2 éve vagyunk együtt és mind a ketten 18 évesek vagyunk.

2022. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Het 2-3 45èvesek vagyunk.
2022. dec. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha jól látom, akkor heti 2-3 alkalom az tényleg nem volt kamu, mert itt is hasonló számok vannak többségben. Úgy néz ki, hogy ez a sittes megunt engem. :(
2022. dec. 3. 11:12
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennek oka lehet!

Nincs a párodnak egy másik lány esetleg ?

2022. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!