Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nők/lányok,igaz,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők/lányok,igaz,hogy a legtöbb férfi csak szexelni akar veletek,a párkapcsolatot nem igazán vállalja fel?

Figyelt kérdés

Mennyire zavaró ez? Van akinek ez nem probléma?

Amúgy nem értem,miért szégyen,ha egy férfinak nagyon kövér partnere van.



2022. dec. 1. 12:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez nem így működik.Sajnos.....
2022. dec. 1. 15:11
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Általában igen. De az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Ha valakinek ez jó, hogy csak dugásra használják, akkor van miből válogatni.

De normális esetben már egy beszélgetésből is lejön, hogy igazán nem érdeklem, csak a szex kellene, mert nincs jobb.

Annyiban zavaró, hogy ha valakit visszautasítasz, rögtön jön a szidás, dagadtozás, stb. De ezzel csak magát alacsonyítja, hiszen pont ő várta, hogy tegyek a kedvére, közben meg ordít róla, hogy lenéz... És általában azt hiszik, hogy ezt nem veszik észre és még hálásnak is kellene lennem, hogy szóba állt velem...

2022. dec. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jól leírtad azt,amit én is gondolok.Sok férfi lenézi a kövér nőket,azt gondolja,hogy nekik nem lehetnek elvárásaik.Azt sem értem,miért szégyen kövérnek lenni.
2022. dec. 2. 10:54
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor én képviselem az állandóságot mert a telt barátnőm hasonló alkatúval csaltam meg a nyáron...
2022. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sose vetemednék egy dagi nőre amikor fullos prostihoz is mehetek a dugni akarok fel se állna szerintem egy dagatra
2022. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dagit keményebben lehet dugni abban jobbak csak. Erősebben elkapod a derekát szex közben nem nyafognak
2022. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Normális férfi még szép hogy nem fog kövér nővel mutatkozni. A kövérség a lustaság és az igénytelenség szinonimája, magára valamit is adó férfi érthetően nem süllyedhet ide.
2022. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Így van 17es az esetek 99% csak a lustaság miatt dagi meg hogy zabál annyit mint egy állat én úgy vagyok vele meg is érdemli hogy kövér az olyan, lehet fogyni csak elszántság és kitartás kell hozzá. Ismerek olyan csajt régen dagi volt most úgy lefogyott mint úgy néz ki mint egy top model meg is nőt rá a kereslet
2022. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17-es:nem értek veled egyet.Egy kifejezetten kövér nő is lehet ápolt,tiszta,kedves.Tud csinosan öltözni.Nyílván van közöttük ápolatlan is,de az soványak között is van.
2022. dec. 9. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!