Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők valóban jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők valóban jobban bírják a nagy méreteket?

Figyelt kérdés
Van annak valami igazság alapja, hogy az idősebb nők jobban bírják a nagy (20+) méretű péniszeket? Vagy ez is ilyen kitalált “városi legenda”?
2022. dec. 1. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Tanyasi legenda..
2022. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen, van alapja.

Soha nem találtam egy csajt, aki bírja a nagy farkat, de idősebb nőt igen.

2022. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg anyukádat.
2022. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nincs alapja.


Három negyvenes nővel voltam, nem bírták, leszoptak, majd nem találkoztunk többet.


34/F. 20cm

2022. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
15 évesen is jól bírtam. Első pasimnak volt nagy
2022. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Van aki alapból nagyon tág, már szüzen is, és rendes vastag szerszám kell alá. És itt is a vastagság még fontosabb, mint a hossz. A 20 plusz centi meg szerintem már annak sem kényelmes, akinek megy az ökölszex. De alapvetően igen, a nők sokat tágulnak az idők során, 40 felett már jó eséllyel tág egy nő.
2022. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom hogy szerencse vagy pech de én ahogy elkezdtem nemi életet élni (13-14 évesen) rögtön nagyokkal hozott össze a sors és akkor azt hittem ez az átlag aztán később jöttem rá hogy első 4-5 farok amit láttam mind hatalmas volt xd és 14 évesen is elbírtam velük úgyh ez nem kor függő szerintem
2022. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Azonos feltételek mellett nincs különbség az életkorral, aki szűk, az 40 felett is szűk marad.


Viszont ez a mondás régebbi eredetű, amikor alapjában véve egy nőnek 30 éves korára bőven volt legalább 3 gyereke, akiket természetes módon szült, és nem varrták össze a gátat.


Ebből a szemszögből nézve jön az, hogy a rendes asszonynak már rendes lőcs kell, vagy ahogy te fogalmaztál idősebb nőnek nagy farok.

2022. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

A legtöbb idős jobban bírja.

Nyilván vannak kivételek.

2022. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon nem ezen múlik.


Én pl az első pasijaimmal siman bírtam. Nekik durván nagy volt.

Férjem sztem átlag alatti. Kapcsolatunk elején nagyobb élvezést nyujtott, mint a "nagyok". Most itt vagyok 30, 2 gxereket szültem. Néha még férjemé is nagy nekem, fáj az elején.

2022. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!