Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy a barátom nem izgat mert nem érzem férfiasnak? (Részletek kérdésben)

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk 2 éve de sehogysem tudom magam arra venni hogy elveszítsem vele szüzességem, mert mindig megkérdezi hogy akkor biztos szeretném e már a szexet, erre mondom igen, de visszakérdez hogy de tényleg biztos eldöntöttem már mert nagyon sokat számít kész legyek rá. Ekkora már ideges vagyok és azt mondom, még nem csak huztam kicsit agyad. Ez igy nekem nagyon megöli a hangulatot. Engem az izgatna ha férfiasabb lenne hogy tényleg érezném magáévá akar tenni, ehelyett ez megöli az egészet. Es eleve az tetszett eleinte hogy férfias, tapasztalt de aztan gondolom nagyon szeret és túlfélt papucsos ilyen tekintetben. Szoval szeretem de mégsem vonz ez igy.

2022. nov. 30. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj neki arról, hogy nem éled amikor ennyire túlfélt. Vagy reménykedj, hogy van egy pasi aki pont annyira "férfias" mint amennyire neked kell, de van egy olyan sejtésem hogy csalódni fogsz, mert kommunikáció nélkül senki se fogja hosszú távon pont azt hozni amire neked szükséged van.
2022. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kommunikációs szakember, de nem lenne egyszerűbb mindkettőtöknek ha kimondanád hogy most már dugni akarsz vele? Itt nem vel van a gond, hiszen a kérdés jogos tőle, te vagy az aki össze-vissza válaszol és hazudozik neki... Ha 2 év után sem tudod elmondani a párodnak hogy mit szeretnél, akkor ott valamit nagyon elrontottatok.
2022. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy gondolom hogy a megfelelő kommunikáció a kulcs.


Szerintem itt el kéne dönteni azt hogy nem illetek egymáshoz vagy csak túlreteszelitek a helyzetet. Én személy szerint 2 lehetőséget látok.


1, a pasid a "férfias" hozzáállását mint maszk használja és valójában túlérzékeny/papucs. Ezt tartom a valószínűtlenebbnek.


2, Valóban egy határozott tapasztalt Férfi aki igazából nem akarja "elrontani" az első alkalmad, és ( most ezzel nem bántatni akarlak) lehet annyi erősen plántáltad belé hogy az elsőnek " tökéletesnek" kell lennie hogy ő is stresszel ezen.


Én úgy gondolom hogyha a 2ik az igaz ( és szerintem az) akkor egyszerűen közöld vele hogy készen állsz rá de legközelebb ne "finomkodjon" ne kérdezősködjön hanem tegyen megáévá.

Úgy vélem ha kellőképpen magas az érzelmi intelligenciája gyorsan tud majd alkalmazkodni, te pedig gyorsan belerázódsz.


( zárójelesen jegyzem meg hogy ez a "szüzességelvesztés" egy elég becsapós élmény:D mindaddig nagy dolognak tűnik amíg meg nem történik. tehát... ne stresszeld TÚL magad.)

2022. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

De ez hogy zajlik?

Nyakig felöltözve találkoztok 2 éve és csak kérdezősködik?

És előtte volt barátod, és vele se vetkőztetek le semeddig?

És nem is csókolóztatok?

2022. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Gázos a barátod!
2022. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom ő is szűz. Lehet jobban fél mint te.
2022. dec. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt 2 év alatt nem tudtátok letisztázni megbeszélni, 2 év alatt egyikőtők sem akarta leteperni a másikat, akkor ez kapcsolat nem működik, és valószinűleg nem vonzodtok egymáshoz.
2022. dec. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Ez milyen kapcsolat? Ilyen tiki-taka? Merthogy nem normális, az fix.
2022. dec. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
2 éve nem feküdtél le vele???? Nincs hozzáfűzni valóm... ez nem kapcsolat. Csupán barátok vagytok. Ehh....
2022. dec. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy ezt a kérdést nem egy lány, hanem egy trollocska-fiúcska írta ki, akinek nem tudja feldolgozni, hogy az érezhető beleegyezés nélküli szex nem szex, és direkt kiírt egy kisarkított kérdést holmi 2 év utáni tökölődésről a szüzesség-elvesztéssel kapcsolatban.
2022. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!