Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy valaki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki nem a szexualitásból él, csupán fizetés kiegészítésnek használja azt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik.
2022. nov. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig hallom ezeket a legendákat, de kajakból nem hiszem el. Ha valaki megkereshet 200at egy nap alatt a hálóban, vagy 22 munkanap alatt a szalag mellett, szerintem nem fog visszaállni a szalag mellé, ha már egyszer is megízlelte a pénz ízét. Aki meg 3-400-at keres, ő már max karibi nyaralásért fog szexelni mindig éppen egy pasival (vagy max néhánnyal), akiket amúgy jól ismer és manipulál.
2022. nov. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig logikusabb rendes munka mellett csinálni mint helyette.

1. 30-35 éves kor után már lefelé ível a dolog és nehéz visszatérni a munka világába, ha előtte semmit nem csináltál.

2. Hiába a több pénz, lelkileg nagyon ki lehet égni abban, ha iparszerűen űzi valaki.

3. Nem csak a szalag létezik. Legjobb egy nyugis, kényelmes, de gyengén fizető irodai állás és alkalmi fizetett szex kombinációja.

2022. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, én ebben nem hiszek. Ismerek pár prostit - jópárat -, néhányat közelebbről is, de egyik sem véletlenül maradt a pályán. Olyat hallottam már, hogy valakinek kellett a pénz, hogy kifizesse a devizahitelt, az uzsorát vagy valami providentet, illetve kovid alatt volt olyan, hogy pincérnő munka nélkül maradt, és meg kellett élnie, ezért prostinak állt ideiglenesen.


Ezerszer életszerűbbnek tartom, hogy ha valaki ki akar szállni a bizniszből, akkor fog magának egy pacákot, aki kiegészíti azt a gyenge irodista fizetést, mintsem hogy random fickóknak, akárhogy is, munka után aláfeküdjön, pláne, ha már lelkileg kiégett a szexmunkában.

2022. nov. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki már prostiként dolgozik egy ideje, annál valószínűbb ez a forgatókönyv, de vannak, akik sosem kezdik el iparszerűen csinálni, csak alkalmanként.
2022. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Mondom, én ezt nem hiszem, hogy létezik, maximum egy kis faluban, ahol önmagában a prostiságból nem élne meg, de elemi létszükséglet neki az a havi plusz 100-200, ami összejön a szexmunkából. Amúgy a rosszlányokon a prostik elérhetőségi idejéből sem az látszik, hogy ez egy általános jelenség lenne.


Véleményem szerint ha egy nő prostinak állt és fogadta az első kliensét, akkor átlépett egy olyan határt, ahonnan nincs visszaút, már úgy értem, hogy elindul az a mentális ébredési folyamat, hogy a testével kereshet pénzt. Sokat. És nem minden kliens veszélyes, undorító alak (ahogy beszélgettem lányokkal, a többség szingli, persze kicsit lúzer, de jószívű pasi, illetve házasok). Szóval ha a nap végén lefürdik és ott van a kasszában 100-200 rugó, akkor ez befolyásolja az önképét is. Akármilyen nyugis irodai melóról is beszélünk, minden munkahelyen van balhé és basztatás, amit meddig viselne el egy prosti, ha pontosan tudja, hogy 10 csávóval megkeresne egy hétvége alatt? Pláne hogy a srácok jelentős része 10-20 perc alatt eldurran.


Illetve ha egy nőnek nem derogál random férfiakkal dugni pénzért, annak aligha derogál egy relatíve jól kereső, hozzá mégis lojális pasival kiszállni a bizniszből. Az én rendszeres visszajárós prostijaim így szálltak ki. 35 körül összejöttek egy jófej, tehetősebb 50-es pasival, akinek imponált a fiatalabb nő és a páratlan szaktudás, és továbbra sem kell dolgozniuk.

2022. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alkalmilag előfordult lakbér fejébe, illetve emelt költségű takarítás során
2022. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Barátnőnek hívják.
2022. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen lánnyal kapcsolatom mármint üzleti, ő is mellette kezdte épp az egyetemet.
2022. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!