Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel valaha nagyon jó volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel valaha nagyon jó volt a szex arra valamelyest mindig vágyni fogtok?

Figyelt kérdés
Vagy el tud múlni idővel egy szerelem által vagy más partner által?
2022. nov. 28. 08:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is megmarad az igazán jó szex élmény főleg ha a pasi egy álompasi. Jól néz ki és még az ágyban is egy isten. Az ilyet nehéz elfelejteni.
2022. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Legalábbis én. Hiába vagyok most szerelmes a páromba, vonzalom és érzelmek is maximálisan vannak, de ez van. Néha eszembe jut a múltamból egy valaki.

25N

2022. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Közel 20év után is eszembe jut egy exem, a mai napig felizgat minden vele kapcsolatban. Olyan átéléssel tudott szeretkezni, kielégíteni, felizgatni. Azóta sem kaptam olyat senkitől. Ettől függetlenül boldog házasságban élek, sosem csaltam meg, és nem is tervezem.

45F

2023. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!