Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok az első maszturbációtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok az első maszturbációtok során mekkorát spricceltetek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elaő éjszakai magömlésen után keztdem maszturbálni.

Emlékszem miután felkeltem és letakarítottam magamról megint megkívántam és kimentem a wc-re és akkora spicc volt hogy a csempét találta el a wc mögött

2022. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, mert a gatyámba ment
2022. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első maszturbációm kb. 9 évesen volt, nem volt akkor még magömlésem.14 évesen volt az első, egy hosszabb menet után, akkor jó sok jött ki, de nem lövelt, hanem kicsordogált.
2022. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kicsivel azelőtt kezdtem maszturbálni, persze nem tudatosan, mielőtt jött volna bármi is. Ezért az első "spriccelésem" inkább egy kis ragacs lehetett a kezemen.
2022. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12 éves sem voltam az első maszturbáláskor. Azt sem tudtam mit merre hány méter, tökre besz@rtam mikor jött valamiféle dolog, de tényleg valami pici tapadós anyag. Utána meg majd megölt a kíváncsiság 😂 az első nagy spricc az 15 évesen volt, hajamon , mellkasomon landolt...


20/f

2022. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-5 évesen kezdtem, szóval olyan sok nem jöhetett.
2022. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ovis voltam amikor elkezdtem, akkor meg még semmi nem jött jó sokáig. Azonban nincs meg egyszerűen a fejemben az emlék, hogy mikor jött először.
2022. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!