Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyen kirobbanó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen kirobbanó élményem vibrivel?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egy vibrit, rezeg is, ahogy dugom be magamnak, csak nagyon az eleje jó, utána tovább dugom nem érzek semmit vagy fáj. Fiúval még nem voltam. Hogyan legyen orgazmusom?

2022. nov. 26. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Legyél fiúval.

Vagy próbálkozz többféle módon, hogy mi esik jól es mi nem. Kísérletezz kicsit.

2022. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg a csiklódat izgatni a vibrátorral. Nekem is csiklóval volt először orgazmusom.
2022. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Elöbb próbáld fiúval!
2022. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy?
2022. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A csiklódat izgasd vele, nekem legalábbis az vált be.
2022. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha az én kezemben lenne esetleg...

😋😉

2022. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Rezgőn a csiklód izgasd, aztán ha elég nedves vagy(ha nem akkor érdemes sikositót használnod) kikapcsolva dugd be, és közben simogasd magad kézzel, és ha már nagyon közel vagy, akkor ismét húzd ki, és rezgőre állítva nyomd megint a csiklódhoz
2022. nov. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!