Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert csodálkozik a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csodálkozik a barátom ezeken, ha tudja, h SUB vagyok, és volt előtte már néhány kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Megkerdezte, hogy miket csinálunk az exeimmel ebben a témában, most meg 3 napja hisztizk, meg féltékeny, vagy a fene se tudja mi baja van.

Ha ő vele is vannak játékok, mit gondolt, előtte nem feküdtem le senkivel, vagy csak úgy mint egy szűzlany?!


2022. nov. 25. 19:03
1 2
 11/12 Noren1989 ***** válasza:
0%

#11 nem tetszik?


Akkor téged nem hívlak így 🤣

2022. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem kéne ilyen rágott koca, a ki tudja hanyadik pasi ledobott nője. Valahol minden férfi egy tiszta, szűz nőre vágyik, aki nem az előző pasik dolgaival van tele….
2022. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!